• Georganics Activated Carbon Fluor Toothpaste 60Ml.
-33% Promo FD

Georganics Activated Carbon Fluoride Toothpaste 60 ml.

SKUGE5060480201033

Georganics Activated Carbon Fluoride Toothpaste 60ml is an oral hygiene product in a 60ml bottle, designed to form part of your daily teeth and gums care routine.

Regular price €6,60 11,0 € / 100ml
Sale price €6,60 Regular price €9,86
You are saving: -€3,26
11,0 € / 100ml
Sold out
Georganics Activated Carbon Fluor Toothpaste 60Ml.
Georganics Activated Carbon Fluoride Toothpaste 60 ml.
Regular price €6,60 11,0 € / 100ml
Sale price €6,60 Regular price €9,86
You are saving: -€3,26
11,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me