• Georganics Mineral Mint Toothpaste Cream 120Ml.
-31% Promo FD

Georganics Mineral Mint Toothpaste Cream 120Ml.

SKUGE5060480200012

Georganics Mineral Toothpaste, Mint Cream, 120 ml, is a mineral toothpaste in cream form with mint, designed for daily oral hygiene and for brushing teeth and gums.

Regular price €9,80 8,17 € / 100ml
Sale price €9,80 Regular price €14,14
You are saving: -€4,34
8,17 € / 100ml
Georganics Mineral Mint Toothpaste Cream 120Ml.
Georganics Mineral Mint Toothpaste Cream 120Ml.
Regular price €9,80 8,17 € / 100ml
Sale price €9,80 Regular price €14,14
You are saving: -€4,34
8,17 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me