• Georganics Mineral Mint Toothpaste Cream 60Ml.
-34% Promo FD

Georganics Mineral Toothpaste, Creamy Mint, 60 ml.

SKUGE5060480200005

Georganics Mineral Mint Cream Toothpaste 60ml is an oral hygiene product in a 60ml bottle, designed to be part of your daily teeth and gums care routine.

Regular price €6,50 10,83 € / 100ml
Sale price €6,50 Regular price €9,86
You are saving: -€3,36
10,83 € / 100ml
Georganics Mineral Mint Toothpaste Cream 60Ml.
Georganics Mineral Toothpaste, Creamy Mint, 60 ml.
Regular price €6,50 10,83 € / 100ml
Sale price €6,50 Regular price €9,86
You are saving: -€3,36
10,83 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me