• Georganics Mineral Orange Toothpaste Cream 120Ml.
-31% Promo FD

Georganics Mineral Toothpaste, Creamy Orange, 120 ml.

SKUGE5060480200074

Georganics Orange Cream Mineral Toothpaste 120ml is an oral hygiene product in a 120ml bottle, designed to form part of your daily tooth and gum care routine.

Regular price €9,80 8,17 € / 100ml
Sale price €9,80 Regular price €14,14
You are saving: -€4,34
8,17 € / 100ml
Georganics Mineral Orange Toothpaste Cream 120Ml.
Georganics Mineral Toothpaste, Creamy Orange, 120 ml.
Regular price €9,80 8,17 € / 100ml
Sale price €9,80 Regular price €14,14
You are saving: -€4,34
8,17 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me