• Georganics Mineral Orange Toothpaste Cream 60Ml
-17% Promo FD

Georganics Mineral Orange Toothpaste Cream 60Ml

SKUGE5060480200067

Georganics mineral toothpaste, orange-flavoured cream, 60 ml jar.

Regular price €7,00 11,67 € / 100ml
Sale price €7,00 Regular price €8,42
You are saving: -€1,42
11,67 € / 100ml
Georganics Mineral Orange Toothpaste Cream 60Ml
Georganics Mineral Orange Toothpaste Cream 60Ml
Regular price €7,00 11,67 € / 100ml
Sale price €7,00 Regular price €8,42
You are saving: -€1,42
11,67 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me