• Georganics Mineral Toothpaste Activated Carbon Powder 60Ml.
-5% Promo FD

Georganics Mineral Toothpaste Activated Carbon Powder 60Ml.

SKUGE5060480200470

Georganics Activated Charcoal Mineral Toothpaste Powder 60ml is a mineral toothpaste powder containing activated charcoal, designed for daily oral hygiene and for brushing teeth and gums.

Regular price €8,00 13,33 € / 100ml
Sale price €8,00 Regular price €8,42
You are saving: -€0,42
13,33 € / 100ml
Georganics Mineral Toothpaste Activated Carbon Powder 60Ml.
Georganics Mineral Toothpaste Activated Carbon Powder 60Ml.
Regular price €8,00 13,33 € / 100ml
Sale price €8,00 Regular price €8,42
You are saving: -€0,42
13,33 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me