• Georganics Tea Tree Mineral Toothpaste Cream 60Ml.
-32% Promo FD

Georganics Tea Tree Mineral Toothpaste Cream 60Ml.

SKUGE5060480200722

Mineral toothpaste in cream form with tea tree oil, supplied in a 60 ml jar.

Regular price €6,70 11,17 € / 100ml
Sale price €6,70 Regular price €9,86
You are saving: -€3,16
11,17 € / 100ml
Georganics Tea Tree Mineral Toothpaste Cream 60Ml.
Georganics Tea Tree Mineral Toothpaste Cream 60Ml.
Regular price €6,70 11,17 € / 100ml
Sale price €6,70 Regular price €9,86
You are saving: -€3,16
11,17 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me