• Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml
  • Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml
  • Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml
  • Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml
-29%

Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml

SKUHA71164302262

Hask 5In1 Conditioning Spray Argan Oil -175 Ml

Regular price €6,70 3,83 € / 100ml
Sale price €6,70 Regular price €9,39
You are saving: -€2,69
3,83 € / 100ml
Sold out
Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml
Hask Conditioner Spray 5In1 Argan Oil , 175 ml
Regular price €6,70 3,83 € / 100ml
Sale price €6,70 Regular price €9,39
You are saving: -€2,69
3,83 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me