• Ifigen Copper Oligopharm , 150 ml
-13%

Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml

SKUIF8436032152172

Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml is a health and wellbeing product in a 150 ml format, designed for the specific use indicated on the label.

Regular price €16,80 11,2 € / 100ml
Sale price €16,80 Regular price €19,38
You are saving: -€2,58
11,2 € / 100ml
Ifigen Copper Oligopharm , 150 ml
Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml
Regular price €16,80 11,2 € / 100ml
Sale price €16,80 Regular price €19,38
You are saving: -€2,58
11,2 € / 100ml

 

 

What is Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml?

Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml is a health and wellbeing product in a 150 ml bottle.

What is it used for?

It is intended for the specific use indicated by the manufacturer.

How should Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml be used?

Follow the instructions on the packaging for the correct preparation, application, dosage and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Ifigen Copper Oligopharm, 150 ml?

Check the price of Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me