• Internature Drenature Interdig 30Ml Drops
-33% Promo FD

Internature Drenature Interdig 30Ml Drops

SKUIN8437003403897

Dietary supplement in drop form for digestive drainage.

Regular price €13,20 44,0 € / 100ml
Sale price €13,20 Regular price €19,69
You are saving: -€6,49
44,0 € / 100ml
Internature Drenature Interdig 30Ml Drops
Internature Drenature Interdig 30Ml Drops
Regular price €13,20 44,0 € / 100ml
Sale price €13,20 Regular price €19,69
You are saving: -€6,49
44,0 € / 100ml

 

 

What is Internature Drenature Interdig 30 ml Drops?

A dietary supplement in drop form for digestive drainage.

Composition and characteristics

  • Dietary supplement in drop form for digestive drainage.
  • Pack size: 30 ml.

Directions for use

Take 10 drops with water before meals.

Who is it suitable for?

Adults who wish to supplement their diet with a formula designed for the purpose stated on the product.

Precautions and storage

Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet or a healthy lifestyle. Keep out of reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me