Collection:

Natural products for the digestive system

  • Aboca Colilen IBS, 60 Capsules
    -23%

    Aboca Colilen IBS, 60 Capsules

    Regular price €20,70 0,35 € / 1ud
    Sale price €20,70 Regular price €26,90
    You are saving: -€6,20
    0,35 € / 1ud
  • Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules
    -15%

    Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules

    Regular price €14,66 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,66 Regular price €17,25
    You are saving: -€2,59
    0,24 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 50 Capsules
    -26%

    Aboca Coligas Fast, 50 Capsules

    Regular price €13,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €13,70 Regular price €18,50
    You are saving: -€4,80
    0,27 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets
    -29%

    Aboca Coligas Fast Tisanes, 20 sachets

    Regular price €8,10 8,1 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €11,33
    You are saving: -€3,23
    8,1 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 90 tablets
    -25%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 90 tablets

    Regular price €15,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €20,50
    You are saving: -€5,10
    0,17 € / 1ud
  • Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets
    -15%

    Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets

    Regular price €8,77 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,77 Regular price €10,32
    You are saving: -€1,55
    0,29 € / 1ud
  • Roha-Max 60 g
    -6% Promo FD

    Roha-Max 60 g

    Regular price €7,30 12,17 € / 100gr
    Sale price €7,30 Regular price €7,79
    You are saving: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  • Kijimea Irritable Colon Pro, 84 Capsules
    -18%

    Kijimea Irritable Colon Pro, 84 Capsules

    Regular price €78,50 0,93 € / 1ud
    Sale price €78,50 Regular price €96,01
    You are saving: -€17,51
    0,93 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 45 Tablets
    -13%

    Aboca Neobianacid, 45 Tablets

    Regular price €15,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €15,20 Regular price €17,50
    You are saving: -€2,30
    0,34 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules
    -25%

    Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules

    Regular price €32,60 1,16 € / 1ud
    Sale price €32,60 Regular price €43,22
    You are saving: -€10,62
    1,16 € / 1ud
  • Aboca Finocarbo Plus Intestinal Gas, 50 Capsules
    -24%

    Aboca Finocarbo Plus Intestinal Gas, 50 Capsules

    Regular price €15,90 0,32 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €20,80
    You are saving: -€4,90
    0,32 € / 1ud
  • Aboca Melilax Adult, 6 Micro-enemas of 10 grams
    -25%

    Aboca Melilax Adult, 6 Micro-enemas of 10 grams

    Regular price €8,90 89,0 € / 100gr
    Sale price €8,90 Regular price €11,90
    You are saving: -€3,00
    89,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams

    Regular price €8,20 164,0 € / 100gr
    Sale price €8,20 Regular price €11,20
    You are saving: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 96 Capsules
    -24%

    Aboca Colilen IBS, 96 Capsules

    Regular price €27,30 0,28 € / 1ud
    Sale price €27,30 Regular price €35,90
    You are saving: -€8,60
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes
    -22%

    Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes

    Regular price €12,30 1,03 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €15,80
    You are saving: -€3,50
    1,03 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 14 Tablets
    -27%

    Aboca Neobianacid, 14 Tablets

    Regular price €6,90 0,49 € / 1ud
    Sale price €6,90 Regular price €9,50
    You are saving: -€2,60
    0,49 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules
    -16%

    Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules

    Regular price €11,90 0,6 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €14,20
    You are saving: -€2,30
    0,6 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 20 Envelopes
    -16%

    Aboca Neobianacid, 20 Envelopes

    Regular price €10,80 0,54 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €12,80
    You are saving: -€2,00
    0,54 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid Pediatric, 30 Envelopes
    -19%

    Aboca Neobianacid Pediatric, 30 Envelopes

    Regular price €12,00 0,4 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €14,90
    You are saving: -€2,90
    0,4 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 27 Tablets
    -21%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 27 Tablets

    Regular price €7,70 0,29 € / 1ud
    Sale price €7,70 Regular price €9,80
    You are saving: -€2,10
    0,29 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets

    Regular price €9,80 0,22 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,50
    You are saving: -€2,70
    0,22 € / 1ud
  • Aboca Coligas Fast, 30 Capsules
    -22%

    Aboca Coligas Fast, 30 Capsules

    Regular price €9,80 0,33 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,50
    You are saving: -€2,70
    0,33 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Syrup Constipation, 180 g
    -19%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Syrup Constipation, 180 g

    Regular price €11,00 6,11 € / 100gr
    Sale price €11,00 Regular price €13,50
    You are saving: -€2,50
    6,11 € / 100gr
  • Roha-Max 30 tablets
    -11%

    Roha-Max 30 tablets

    Regular price €8,40 0,28 € / 1ud
    Sale price €8,40 Regular price €9,47
    You are saving: -€1,07
    0,28 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 gr

    Regular price €14,50 11,15 € / 100gr
    Sale price €14,50 Regular price €15,37
    You are saving: -€0,87
    11,15 € / 100gr
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets

    Regular price €13,42 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,42 Regular price €15,79
    You are saving: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 70 Tablets
    -25%

    Aboca Neobianacid, 70 Tablets

    Regular price €18,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €24,90
    You are saving: -€6,20
    0,27 € / 1ud
  • Drasanvi Vegetable Carbon Nutrabasicos , 60 capsules
    -29%

    Drasanvi Vegetable Carbon Nutrabasicos , 60 capsules

    Regular price €8,60 0,14 € / 1ud
    Sale price €8,60 Regular price €12,14
    You are saving: -€3,54
    0,14 € / 1ud
  • Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets
    -19%

    Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets

    Regular price €6,20 0,1 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €7,67
    You are saving: -€1,47
    0,1 € / 1ud
  • Nature Essential B-Complex , 30 pearls
    -22%

    Nature Essential B-Complex , 30 pearls

    Regular price €3,80 0,13 € / 1ud
    Sale price €3,80 Regular price €4,90
    You are saving: -€1,10
    0,13 € / 1ud