• Joydivision Easyanal Easyanal Lubricant Spray Relax 30 Ml
-19% Promo FD

Joydivision Easyanal Easyanal Lubricant Spray Relax 30 Ml

SKUJO4028403148453

The discreet EasyAnal relaxing spray has been specially developed to facilitate anal sex. Its effects are long-lasting, which makes long and intense encounters with passionate anal sex more enjoyable. Pack of 30 ml.

Regular price €17,60 58,67 € / 100ml
Sale price €17,60 Regular price €21,84
You are saving: -€4,24
58,67 € / 100ml
Joydivision Easyanal Easyanal Lubricant Spray Relax 30 Ml
Joydivision Easyanal Easyanal Lubricant Spray Relax 30 Ml
Regular price €17,60 58,67 € / 100ml
Sale price €17,60 Regular price €21,84
You are saving: -€4,24
58,67 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me