• Kamasutra Cosmetics Intensifiers For Women Warming Effect 12 Ml
-18%

Kamasutra Cosmetics Intensifiers For Women Warming Effect 12 Ml

SKUKA739122002172

A comforting intensifying gel for women. Apply a few exciting drops by caressing the area around the clitoris to increase sensitivity and intensify sexual pleasure. This clear and delicious water-based intensifier gel rinses off easily and does not stain fabrics. Use sparingly, enjoy frequent use. Safe for latex. For external use. Dermatologically tested. Hypoallergenic. 12 ML

Regular price €13,60 113,33 € / 100ml
Sale price €13,60 Regular price €16,49
You are saving: -€2,89
113,33 € / 100ml
Kamasutra Cosmetics Intensifiers For Women Warming Effect 12 Ml
Kamasutra Cosmetics Intensifiers For Women Warming Effect 12 Ml
Regular price €13,60 113,33 € / 100ml
Sale price €13,60 Regular price €16,49
You are saving: -€2,89
113,33 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me