• Lazartigue Mini Intense Repair Shampoo, 50 ml
-22%

Lazartigue Mini Intense Repair Shampoo, 50 ml

SKULA3372293128127

Lazartigue Repair Shampoo is an intensive treatment to repair deeply damaged hair.

Regular price €4,00 8,0 € / 100ml
Sale price €4,00 Regular price €5,11
You are saving: -€1,11
8,0 € / 100ml
Sold out
Lazartigue Mini Intense Repair Shampoo, 50 ml
Lazartigue Mini Intense Repair Shampoo, 50 ml
Regular price €4,00 8,0 € / 100ml
Sale price €4,00 Regular price €5,11
You are saving: -€1,11
8,0 € / 100ml

 

 

A shampoo specially formulated to repair deep hair damage and restructure the hair fibre. Enriched with vegetable keratin, this shampoo helps to strengthen hair and leave it silky to the ends.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me