• Miniland Thermy Azure 350Ml
-16%

Miniland Thermy Azure 350Ml

SKUMI8413082892166

Liquid flask 350ml made of high quality steel. Azure.

Regular price €15,01 4,29 € / 100ml
Sale price €15,01 Regular price €17,90
You are saving: -€2,89
4,29 € / 100ml
Sold out
Miniland Thermy Azure 350Ml
Miniland Thermy Azure 350Ml
Regular price €15,01 4,29 € / 100ml
Sale price €15,01 Regular price €17,90
You are saving: -€2,89
4,29 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me