• Nuk Bottle Cleaning Liquid, 500 ml
-26%
Nuk

Nuk Bottle Cleaning Liquid, 500 ml

SKUNU4008600442813

500 ml NUK liquid for cleaning baby bottles, teats, dummies and baby accessories.

Regular price €5,40 1,08 € / 100ml
Sale price €5,40 Regular price €7,25
You are saving: -€1,85
1,08 € / 100ml
Nuk Bottle Cleaning Liquid, 500 ml
Nuk Bottle Cleaning Liquid, 500 ml
Regular price €5,40 1,08 € / 100ml
Sale price €5,40 Regular price €7,25
You are saving: -€1,85
1,08 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me