• Phytovit Apisnat Propolis Green (Propolis Green) , 20 ml
-13%

Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml

SKUPH8427729590759

Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml is a health and wellbeing product in a 20 ml bottle. Green propolis designed to provide green propolis extract in drop form.

Regular price €22,15 110,75 € / 100ml
Sale price €22,15 Regular price €25,52
You are saving: -€3,37
110,75 € / 100ml
Phytovit Apisnat Propolis Green (Propolis Green) , 20 ml
Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml
Regular price €22,15 110,75 € / 100ml
Sale price €22,15 Regular price €25,52
You are saving: -€3,37
110,75 € / 100ml

 

 

What is Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml?

Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml is a health and wellbeing product in a 20 ml bottle. It falls into the green propolis category.

What is it used for?

Its purpose is to provide green propolis extract in drop form.

Verified characteristics

  • Pack size: 20 ml

Who is it suitable for?

Users who need to take green propolis extract in drop form.

Precautions

Check that it is suitable for your needs and stop using it if you notice any adverse effects, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml?

Check the price of Phytovit Apisnat Propolis Green (Green Propolis), 20 ml on Farmaciasdirect and check any current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me