• Th Pharma Flash Volume Dry Shampoo 200Ml
-17% Promo FD

Th Pharma Flash Volume Dry Shampoo 200Ml

SKUTH8426827063233

Refreshes and volumises hair without the need for water.

Regular price €9,10 4,55 € / 100ml
Sale price €9,10 Regular price €10,95
You are saving: -€1,85
4,55 € / 100ml
Th Pharma Flash Volume Dry Shampoo 200Ml
Th Pharma Flash Volume Dry Shampoo 200Ml
Regular price €9,10 4,55 € / 100ml
Sale price €9,10 Regular price €10,95
You are saving: -€1,85
4,55 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me