• Tropiclean 2In1 Papaya Coconut Shampoo & Conditioner 355Ml
-5%

Tropiclean 2In1 Papaya Coconut Shampoo & Conditioner 355Ml

SKUTR645095202504

2 in 1 Pet Shampoo and Conditioner

Regular price €11,00 3,1 € / 100ml
Sale price €11,00 Regular price €11,58
You are saving: -€0,58
3,1 € / 100ml
Sold out
Tropiclean 2In1 Papaya Coconut Shampoo & Conditioner 355Ml
Tropiclean 2In1 Papaya Coconut Shampoo & Conditioner 355Ml
Regular price €11,00 3,1 € / 100ml
Sale price €11,00 Regular price €11,58
You are saving: -€0,58
3,1 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me