• Tropiclean Deep Cleansing Shampoo Red Fruit Coconut 355Ml
-5%

Tropiclean Deep Cleansing Shampoo Red Fruit Coconut 355Ml

SKUTR645095202498

Deep Cleansing Pet Shampoo

Regular price €10,00 2,82 € / 100ml
Sale price €10,00 Regular price €10,53
You are saving: -€0,53
2,82 € / 100ml
Sold out
Tropiclean Deep Cleansing Shampoo Red Fruit Coconut 355Ml
Tropiclean Deep Cleansing Shampoo Red Fruit Coconut 355Ml
Regular price €10,00 2,82 € / 100ml
Sale price €10,00 Regular price €10,53
You are saving: -€0,53
2,82 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me