• Tropiclean Hair Loss Control Conditioner Lime 355ml
-7%

Tropiclean Hair Loss Control Conditioner Lime 355ml

SKUTR645095202535

Pet Conditioner Coat Shedding Control

Regular price €9,70 2,73 € / 100ml
Sale price €9,70 Regular price €10,42
You are saving: -€0,72
2,73 € / 100ml
Tropiclean Hair Loss Control Conditioner Lime 355ml
Tropiclean Hair Loss Control Conditioner Lime 355ml
Regular price €9,70 2,73 € / 100ml
Sale price €9,70 Regular price €10,42
You are saving: -€0,72
2,73 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me