• Tropiclean Hair Loss Control Shampoo Coconut Lime 355Ml
-10%

Tropiclean Hair Loss Control Shampoo Coconut Lime 355Ml

SKUTR645095202528

Coat Loss Control Pet Shampoo

Regular price €9,70 2,73 € / 100ml
Sale price €9,70 Regular price €10,73
You are saving: -€1,03
2,73 € / 100ml
Tropiclean Hair Loss Control Shampoo Coconut Lime 355Ml
Tropiclean Hair Loss Control Shampoo Coconut Lime 355Ml
Regular price €9,70 2,73 € / 100ml
Sale price €9,70 Regular price €10,73
You are saving: -€1,03
2,73 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me