• Tropiclean Itch Relief Shampoo Oatmeal & Tea Tree 355Ml
-5%

Tropiclean Itch Relief Shampoo Oatmeal & Tea Tree 355Ml

SKUTR645095202467

Medicated pet shampoo soothes itching

Regular price €11,60 3,27 € / 100ml
Sale price €11,60 Regular price €12,21
You are saving: -€0,61
3,27 € / 100ml
Sold out
Tropiclean Itch Relief Shampoo Oatmeal & Tea Tree 355Ml
Tropiclean Itch Relief Shampoo Oatmeal & Tea Tree 355Ml
Regular price €11,60 3,27 € / 100ml
Sale price €11,60 Regular price €12,21
You are saving: -€0,61
3,27 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me