• Tropiclean Mild Coconut Hypoallergenic Shampoo 355Ml
-10%

Tropiclean Mild Coconut Hypoallergenic Shampoo 355Ml

SKUTR645095202474

Hypoallergenic ampoule for Puppies and Kittens

Regular price €10,00 2,82 € / 100ml
Sale price €10,00 Regular price €11,06
You are saving: -€1,06
2,82 € / 100ml
Tropiclean Mild Coconut Hypoallergenic Shampoo 355Ml
Tropiclean Mild Coconut Hypoallergenic Shampoo 355Ml
Regular price €10,00 2,82 € / 100ml
Sale price €10,00 Regular price €11,06
You are saving: -€1,06
2,82 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me