• Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
  • Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
-43%

Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml

SKUVI8700216909204

Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml

Regular price €5,70 4,75 € / 100ml
Sale price €5,70 Regular price €9,99
You are saving: -€4,29
4,75 € / 100ml
Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
Vicks Nasal Nasal Squirt Medium Strength , 120 ml
Regular price €5,70 4,75 € / 100ml
Sale price €5,70 Regular price €9,99
You are saving: -€4,29
4,75 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me