• Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 Kg
-7%

Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg

SKUVI8436540535665

Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg is a food supplement available in 3 kg packs. It is designed to supplement the diet with the ingredients listed by the manufacturer.

Regular price €38,00 1,27 € / 100gr
Sale price €38,00 Regular price €40,82
You are saving: -€2,82
1,27 € / 100gr
Sold out
Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 Kg
Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg
Regular price €38,00 1,27 € / 100gr
Sale price €38,00 Regular price €40,82
You are saving: -€2,82
1,27 € / 100gr

 

 

What is Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg?

Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg is a food supplement in a 3 kg pack.

What is it used for?

It is intended to supplement the diet with the nutrients or ingredients specified by the manufacturer.

How should Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg be used?

Follow the quantity and instructions given on the packaging. Do not exceed the recommended daily dose.

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Keep the product out of the reach of children and consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, ill or taking medication.

What is the price of Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg?

Check the price of Vit.O.Best Monster Gainer 2200 Vanilla, 3 kg on Farmaciasdirect and check any current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me