• Weider Joint Collagen Lemon, 300 Gr
-5%

Weider Joint Collagen Lemon, 300 Gr

SKUWE8414192312032

Lemon-flavoured hydrolysed collagen powder to support joints, cartilage and bones in active people.

Regular price €23,10 7,7 € / 100gr
Sale price €23,10 Regular price €24,32
You are saving: -€1,22
7,7 € / 100gr
Sold out
Weider Joint Collagen Lemon, 300 Gr
Weider Joint Collagen Lemon, 300 Gr
Regular price €23,10 7,7 € / 100gr
Sale price €23,10 Regular price €24,32
You are saving: -€1,22
7,7 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me