• Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 Gr
-17%

Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 Gr

SKUWE4044782318805

Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 g, is a tropical-flavoured amino acid powder supplement, designed to complement the nutritional intake of active people and athletes.

Regular price €33,10 4,14 € / 100gr
Sale price €33,10 Regular price €40,09
You are saving: -€6,99
4,14 € / 100gr
Sold out
Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 Gr
Weider Premium Amino Powder Tropical, 800 Gr
Regular price €33,10 4,14 € / 100gr
Sale price €33,10 Regular price €40,09
You are saving: -€6,99
4,14 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me