Collection:

Capillary

Featured promotions to combat hair loss

  •  
  • Pilexil Forte Max, 60 capsules
    -22%

    Pilexil Forte Max, 60 capsules

    Regular price €37,00 0,62 € / 1ud
    Sale price €37,00 Regular price €47,44
    You are saving: -€10,44
    0,62 € / 1ud
  •  
  • Pilexil Forte Max Drinkable, 30 units
    -22% Oportunidades

    Pilexil Forte Max Drinkable, 30 units

    Regular price €40,30 1,34 € / 1ud
    Sale price €40,30 Regular price €51,94
    You are saving: -€11,64
    1,34 € / 1ud
  • Khadi Henna Natural 100% Pure Red , 100 gr
    -21%

    Khadi Henna Natural 100% Pure Red , 100 gr

    Regular price €12,50 12,5 € / 100gr
    Sale price €12,50 Regular price €15,85
    You are saving: -€3,35
    12,5 € / 100gr
  • Radhe Shyam Henna Golden Blonde Powder, 100 g
    -16%

    Radhe Shyam Henna Golden Blonde Powder, 100 g

    Regular price €4,50 4,5 € / 100gr
    Sale price €4,50 Regular price €5,38
    You are saving: -€0,88
    4,5 € / 100gr
  •  
  • Olaplex Get Your Shine On Sleek Hair Styling Set Smooth Hair
    -11%

    Olaplex Get Your Shine On Sleek Hair Styling Set Smooth Hair

    Regular price €27,90 27,9 € / 1ud
    Sale price €27,90 Regular price €31,37
    You are saving: -€3,47
    27,9 € / 1ud
  •  
  • Lazartigue Hair Loss Capsules, 30 capsules
    -25%

    Lazartigue Hair Loss Capsules, 30 capsules

    Regular price €22,30 0,74 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €29,90
    You are saving: -€7,60
    0,74 € / 1ud
  •  
  • Lazartigue Dermo Soothing Shampoo, 250 ml
    -19%

    Lazartigue Dermo Soothing Shampoo, 250 ml

    Regular price €16,90 6,76 € / 100ml
    Sale price €16,90 Regular price €20,90
    You are saving: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue Cica Calm Soothing Serum, 75 ml
    -23% Promo FD

    Lazartigue Cica Calm Soothing Serum, 75 ml

    Regular price €27,50 36,67 € / 100ml
    Sale price €27,50 Regular price €35,90
    You are saving: -€8,40
    36,67 € / 100ml
  • Lazartigue La Couleur Absolue Number 9, 143 ml
    -23%

    Lazartigue La Couleur Absolue Number 9, 143 ml

    Regular price €14,10 9,86 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €18,32
    You are saving: -€4,22
    9,86 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue Number 8.30, 143 ml
    -17% Promo FD

    Lazartigue La Couleur Absolue Number 8.30, 143 ml

    Regular price €14,90 10,42 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €17,90
    You are saving: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue Number 6.30, 143 ml
    -17% Promo FD

    Lazartigue La Couleur Absolue Number 6.30, 143 ml

    Regular price €14,90 10,42 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €17,90
    You are saving: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue Number 5.00, 143 ml
    -17% Promo FD

    Lazartigue La Couleur Absolue Number 5.00, 143 ml

    Regular price €14,90 10,42 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €17,90
    You are saving: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue Number 4.00, 143 ml
    -21% Promo FD

    Lazartigue La Couleur Absolue Number 4.00, 143 ml

    Regular price €14,10 9,86 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €17,90
    You are saving: -€3,80
    9,86 € / 100ml
  • Lazartigue La Couleur Absolue Number 1.00, 143 ml
    -17% Promo FD

    Lazartigue La Couleur Absolue Number 1.00, 143 ml

    Regular price €14,90 10,42 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €17,90
    You are saving: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  • Lazartigue Fortifying Shampoo Anti Hair Loss Supplement, 250 ml
    -23%

    Lazartigue Fortifying Shampoo Anti Hair Loss Supplement, 250 ml

    Regular price €16,10 6,44 € / 100ml
    Sale price €16,10 Regular price €20,90
    You are saving: -€4,80
    6,44 € / 100ml
  • Lazartigue Nourishing Dry Oil, 50 ml
    -25% Promo FD

    Lazartigue Nourishing Dry Oil, 50 ml

    Regular price €26,80 53,6 € / 100ml
    Sale price €26,80 Regular price €35,90
    You are saving: -€9,10
    53,6 € / 100ml
  • Lazartigue Nourishing Shampoo, 250 ml
    -19%

    Lazartigue Nourishing Shampoo, 250 ml

    Regular price €16,90 6,76 € / 100ml
    Sale price €16,90 Regular price €20,90
    You are saving: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue Nourishing Mask, 250 ml
    -21% Promo FD

    Lazartigue Nourishing Mask, 250 ml

    Regular price €35,40 14,16 € / 100ml
    Sale price €35,40 Regular price €45,00
    You are saving: -€9,60
    14,16 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue 2In1 Washing Balm, 150 ml
    -25%

    Lazartigue 2In1 Washing Balm, 150 ml

    Regular price €19,30 12,87 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €25,90
    You are saving: -€6,60
    12,87 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue Extra Purifying Shampoo, 250 ml
    -19% Promo FD

    Lazartigue Extra Purifying Shampoo, 250 ml

    Regular price €16,90 6,76 € / 100ml
    Sale price €16,90 Regular price €20,90
    You are saving: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue Balancing Shampoo, 250 ml
    -26% Promo FD

    Lazartigue Balancing Shampoo, 250 ml

    Regular price €15,50 6,2 € / 100ml
    Sale price €15,50 Regular price €20,90
    You are saving: -€5,40
    6,2 € / 100ml
  • Lazartigue Intense Repair Conditioner, 150 ml
    -15% Promo FD

    Lazartigue Intense Repair Conditioner, 150 ml

    Regular price €22,00 14,67 € / 100ml
    Sale price €22,00 Regular price €25,89
    You are saving: -€3,89
    14,67 € / 100ml
  • Lazartigue Mini Nourishing Mask, 50 ml
    -21% Promo FD

    Lazartigue Mini Nourishing Mask, 50 ml

    Regular price €7,50 15,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €9,50
    You are saving: -€2,00
    15,0 € / 100ml
  • Lazartigue Solid Shampoo, 75 ml
    -21% Promo FD

    Lazartigue Solid Shampoo, 75 ml

    Regular price €13,30 17,73 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €16,90
    You are saving: -€3,60
    17,73 € / 100ml
  • Lazartigue Curly Mask, 250 ml
    -21% Promo FD

    Lazartigue Curly Mask, 250 ml

    Regular price €35,40 14,16 € / 100ml
    Sale price €35,40 Regular price €45,00
    You are saving: -€9,60
    14,16 € / 100ml
  • Lazartigue Washing Balm, 250 ml
    -19% Promo FD

    Lazartigue Washing Balm, 250 ml

    Regular price €16,90 6,76 € / 100ml
    Sale price €16,90 Regular price €20,90
    You are saving: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue Holding Spray, 250 ml
    -21% Promo FD

    Lazartigue Holding Spray, 250 ml

    Regular price €28,20 11,28 € / 100ml
    Sale price €28,20 Regular price €35,90
    You are saving: -€7,70
    11,28 € / 100ml
  • Lazartigue Hair Styling, 250 ml
    -21%

    Lazartigue Hair Styling, 250 ml

    Regular price €23,50 9,4 € / 100ml
    Sale price €23,50 Regular price €29,90
    You are saving: -€6,40
    9,4 € / 100ml
  • Kativa Total Plex Kit, 2 pcs.
    -31%

    Kativa Total Plex Kit, 2 pcs.

    Regular price €12,80 12,8 € / 1ud
    Sale price €12,80 Regular price €18,60
    You are saving: -€5,80
    12,8 € / 1ud
  • Kativa Total Plex Shampoo, 355 ml
    -16%

    Kativa Total Plex Shampoo, 355 ml

    Regular price €8,90 2,51 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €10,60
    You are saving: -€1,70
    2,51 € / 100ml