Collection:

Cat grooming products

  • Lagripets Dog Cat 15 ml
    -8%

    Lagripets Dog Cat 15 ml

    Regular price €17,30 1,15 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €18,82
    You are saving: -€1,52
    1,15 € / 1ud
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada Otological Cleaner 125 ml

    Regular price €13,10 10,48 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €15,58
    You are saving: -€2,48
    10,48 € / 100ml
  • Dechra Cleanaural Canine 100 ml
    -37%

    Dechra Cleanaural Canine 100 ml

    Regular price €10,20 10,2 € / 100ml
    Sale price €10,20 Regular price €16,27
    You are saving: -€6,07
    10,2 € / 100ml
  • Masco Beauty Eye Cleanser For Dogs, 30ml
    -9%

    Masco Beauty Eye Cleanser For Dogs, 30ml

    Regular price €23,10 77,0 € / 100ml
    Sale price €23,10 Regular price €25,25
    You are saving: -€2,15
    77,0 € / 100ml
  • Menforsan Enzymatic Urine and Stain Remover 500 ml
    -5%

    Menforsan Enzymatic Urine and Stain Remover 500 ml

    Regular price €8,90 1,78 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €9,37
    You are saving: -€0,47
    1,78 € / 100ml
  • Menforsan Eye Cleanser 125 ml
    -30%

    Menforsan Eye Cleanser 125 ml

    Regular price €7,12 5,7 € / 100ml
    Sale price €7,12 Regular price €10,14
    You are saving: -€3,02
    5,7 € / 100ml
  • Menforsan Otic Cleanser 125 ml
    -32% Promo FD

    Menforsan Otic Cleanser 125 ml

    Regular price €6,90 5,52 € / 100ml
    Sale price €6,90 Regular price €10,14
    You are saving: -€3,24
    5,52 € / 100ml
  • Menforsan Floor Cleaner Insecticide 1L
    -7%

    Menforsan Floor Cleaner Insecticide 1L

    Regular price €12,00 1,2 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €12,85
    You are saving: -€0,85
    1,2 € / 100ml
  • Menforsan Floor Cleaner Sanitiser 1L
    -6%

    Menforsan Floor Cleaner Sanitiser 1L

    Regular price €10,00 1,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €10,64
    You are saving: -€0,64
    1,0 € / 100ml
  • Menforsan Eye Stain Remover for Dogs and Cats 125 ml
    -16%

    Menforsan Eye Stain Remover for Dogs and Cats 125 ml

    Regular price €6,10 4,88 € / 100ml
    Sale price €6,10 Regular price €7,26
    You are saving: -€1,16
    4,88 € / 100ml
  • Pharmadiet Nacotil Otic Solution, 125 ml
    -7%

    Pharmadiet Nacotil Otic Solution, 125 ml

    Regular price €19,30 15,44 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €20,81
    You are saving: -€1,51
    15,44 € / 100ml
  • Oftalmovit Ointment 5 g
    -9%

    Oftalmovit Ointment 5 g

    Regular price €13,00 2600,0 € / 1kg
    Sale price €13,00 Regular price €14,36
    You are saving: -€1,36
    2600,0 € / 1kg
  • Orozyme Toothpaste Gel 70Gr
    -12%

    Orozyme Toothpaste Gel 70Gr

    Regular price €15,40 162,11 € / 1kg
    Sale price €15,40 Regular price €17,47
    You are saving: -€2,07
    162,11 € / 1kg
  • Otoclean 18X5 ml
    -12%

    Otoclean 18X5 ml

    Regular price €21,00 420,0 € / 100ml
    Sale price €21,00 Regular price €23,79
    You are saving: -€2,79
    420,0 € / 100ml
  • Otoact 100 ml
    -18%

    Otoact 100 ml

    Regular price €19,80 19,8 € / 100ml
    Sale price €19,80 Regular price €24,23
    You are saving: -€4,43
    19,8 € / 100ml
  • Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml
    -6%

    Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml

    Regular price €11,60 9,28 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,36
    You are saving: -€0,76
    9,28 € / 100ml
  • Peptivet Oto Gel 25 ml
    -10% Promo FD

    Peptivet Oto Gel 25 ml

    Regular price €36,70 146,8 € / 100ml
    Sale price €36,70 Regular price €40,74
    You are saving: -€4,04
    146,8 € / 100ml
  • Plaqueoff Cat Powder, 40 g
    -10%

    Plaqueoff Cat Powder, 40 g

    Regular price €19,00 475,0 € / 1kg
    Sale price €19,00 Regular price €21,05
    You are saving: -€2,05
    475,0 € / 1kg
  • Plaqueoff Proden Dental Thimble 9,9Gr for dogs and cats
    -22%

    Plaqueoff Proden Dental Thimble 9,9Gr for dogs and cats

    Regular price €7,30 730,0 € / 1kg
    Sale price €7,30 Regular price €9,37
    You are saving: -€2,07
    730,0 € / 1kg
  • Restomyl Gel 30 ml
    -21%

    Restomyl Gel 30 ml

    Regular price €21,80 72,67 € / 100ml
    Sale price €21,80 Regular price €27,77
    You are saving: -€5,97
    72,67 € / 100ml
  • Sano & Bello Cleansing Wipes 35Ud
    -15% Promo FD

    Sano & Bello Cleansing Wipes 35Ud

    Regular price €6,36 17,67 € / 1kg
    Sale price €6,36 Regular price €7,52
    You are saving: -€1,16
    17,67 € / 1kg
  • Sonotix Ear Cleaning Solution 120 ml
    -9%

    Sonotix Ear Cleaning Solution 120 ml

    Regular price €18,80 15,67 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €20,58
    You are saving: -€1,78
    15,67 € / 100ml
  • Stangest Can Bel 60 Ml
    -7%

    Stangest Can Bel 60 Ml

    Regular price €7,30 12,17 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €7,87
    You are saving: -€0,57
    12,17 € / 100ml
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet Spray 125 Ml

    Regular price €11,00 84,62 € / 1kg
    Sale price €11,00 Regular price €12,94
    You are saving: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml

    Regular price €5,80 44,62 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €7,26
    You are saving: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican Spray 125 Ml

    Regular price €7,90 60,77 € / 1kg
    Sale price €7,90 Regular price €9,89
    You are saving: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 Ml

    Regular price €11,20 44,8 € / 1kg
    Sale price €11,20 Regular price €11,79
    You are saving: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Ears 125 Ml

    Regular price €7,50 6,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml

    Regular price €9,77 75,15 € / 1kg
    Sale price €9,77 Regular price €10,28
    You are saving: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml

    Regular price €7,50 7,5 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    7,5 € / 100ml