Collection:

Cat grooming products

  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys Feminine Wipes, 120 Count

    Regular price €5,60 0,05 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €6,32
    You are saving: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units

    Regular price €4,10 0,1 € / 1ud
    Sale price €4,10 Regular price €4,49
    You are saving: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Surosolve Liquid 125 ml
    -18%

    Surosolve Liquid 125 ml

    Regular price €17,80 14,24 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €21,70
    You are saving: -€3,90
    14,24 € / 100ml
  • Tris-Nac Dog Cat 120 ml
    -10% Promo FD

    Tris-Nac Dog Cat 120 ml

    Regular price €32,30 26,92 € / 100ml
    Sale price €32,30 Regular price €35,79
    You are saving: -€3,49
    26,92 € / 100ml
  • Tropiclean Deodorising Spray Red Fruit Coconut 236Ml
    -18%

    Tropiclean Deodorising Spray Red Fruit Coconut 236Ml

    Regular price €11,30 4,79 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €13,85
    You are saving: -€2,55
    4,79 € / 100ml
  • Tropiclean Tear Stain Remover Vanilla 236Ml
    -5% Promo FD

    Tropiclean Tear Stain Remover Vanilla 236Ml

    Regular price €14,80 6,27 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €15,58
    You are saving: -€0,78
    6,27 € / 100ml
  • Virbac Vet Aquadent Fresh 500 ml
    -17%

    Virbac Vet Aquadent Fresh 500 ml

    Regular price €20,10 4,02 € / 100ml
    Sale price €20,10 Regular price €24,20
    You are saving: -€4,10
    4,02 € / 100ml
  • Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -16%

    Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets

    Regular price €11,90 170,0 € / 1kg
    Sale price €11,90 Regular price €14,10
    You are saving: -€2,20
    170,0 € / 1kg
  • Virbac Cet Kit Brush + Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -9%

    Virbac Cet Kit Brush + Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets

    Regular price €18,60 265,71 € / 1kg
    Sale price €18,60 Regular price €20,37
    You are saving: -€1,77
    265,71 € / 1kg
  • Virbac Auricular Cleaner 100 ml
    -5%

    Virbac Auricular Cleaner 100 ml

    Regular price €12,80 12,8 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €13,43
    You are saving: -€0,63
    12,8 € / 100ml
  • Virbac Epi-Otic 125 ml
    -25%

    Virbac Epi-Otic 125 ml

    Regular price €14,80 11,84 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €19,79
    You are saving: -€4,99
    11,84 € / 100ml
  • Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml
    -16%

    Vetnova Multiva Coolsmile Plaque & Tartar 473 ml

    Regular price €20,99 4,44 € / 100ml
    Sale price €20,99 Regular price €24,99
    You are saving: -€4,00
    4,44 € / 100ml
  • Vetnova Multiva Ear Care 118 ml
    -28%

    Vetnova Multiva Ear Care 118 ml

    Regular price €13,99 11,86 € / 100ml
    Sale price €13,99 Regular price €19,51
    You are saving: -€5,52
    11,86 € / 100ml
  • Xmile Depot Dog Cat 20 g
    -5%

    Xmile Depot Dog Cat 20 g

    Regular price €27,80 1390,0 € / 1kg
    Sale price €27,80 Regular price €29,26
    You are saving: -€1,46
    1390,0 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental Sticks M 320 gr 15 units
    -6%

    Xmile Plus Dental Sticks M 320 gr 15 units

    Regular price €16,70 61,85 € / 1kg
    Sale price €16,70 Regular price €17,85
    You are saving: -€1,15
    61,85 € / 1kg
  • Xmile Plus Dental Sticks L 480 gr 15 units
    -6%

    Xmile Plus Dental Sticks L 480 gr 15 units

    Regular price €18,40 44,88 € / 1kg
    Sale price €18,40 Regular price €19,65
    You are saving: -€1,25
    44,88 € / 1kg
  • Zoopharma Pet Ear Balm 100Ml.
    -34% Promo FD

    Zoopharma Pet Ear Balm 100Ml.

    Regular price €14,90 14,9 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €22,63
    You are saving: -€7,73
    14,9 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 10% Pets Pets Extra , 10 ml
    -27% Promo FD

    Natura Premium CBD 10% Pets Pets Extra , 10 ml

    Regular price €14,60 146,0 € / 100ml
    Sale price €14,60 Regular price €20,10
    You are saving: -€5,50
    146,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 30 ml
    -27% Promo FD

    Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 30 ml

    Regular price €12,90 43,0 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €17,71
    You are saving: -€4,81
    43,0 € / 100ml
  • Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 10 ml
    -15% Promo FD

    Natura Premium CBD 2% Pets Pets Basic , 10 ml

    Regular price €5,80 58,0 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €6,86
    You are saving: -€1,06
    58,0 € / 100ml
  • Wild Balance Plaque Free Dental Supplement , 100 g
    Promo FD

    Wild Balance Plaque Free Dental Supplement , 100 g

    Regular price €18,95 18,95 € / 100gr
    Sale price €18,95 Regular price €18,95
    You are saving: -€0,00
    18,95 € / 100gr
  • Livisto Biodor Spray 750 Ml
    -10%

    Livisto Biodor Spray 750 Ml

    Regular price €17,55 2,34 € / 100ml
    Sale price €17,55 Regular price €19,52
    You are saving: -€1,97
    2,34 € / 100ml
  • Livisto Biodor Concentrate 1 L
    -7%

    Livisto Biodor Concentrate 1 L

    Regular price €23,40 2,34 € / 100ml
    Sale price €23,40 Regular price €25,12
    You are saving: -€1,72
    2,34 € / 100ml
  • Livisto Biodor Detergent 1 L
    -9%

    Livisto Biodor Detergent 1 L

    Regular price €21,70 2,17 € / 100ml
    Sale price €21,70 Regular price €23,91
    You are saving: -€2,21
    2,17 € / 100ml
  • Neo Cats Eye Cleanser 125 Ml
    -27%

    Neo Cats Eye Cleanser 125 Ml

    Regular price €7,60 6,08 € / 100ml
    Sale price €7,60 Regular price €10,35
    You are saving: -€2,75
    6,08 € / 100ml
  • Virbac Vet Aquadent 250 ml
    -12%

    Virbac Vet Aquadent 250 ml

    Regular price €13,10 5,24 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €14,89
    You are saving: -€1,79
    5,24 € / 100ml
  • Pharmadiet Vitoftal Vitoftal Lutein Gel Plus, Pack 2 x 50 ml
    -6%

    Pharmadiet Vitoftal Vitoftal Lutein Gel Plus, Pack 2 x 50 ml

    Regular price €46,50 46,5 € / 100ml
    Sale price €46,50 Regular price €49,68
    You are saving: -€3,18
    46,5 € / 100ml
  • Xmile Plus Toothpaste Gel, Pack 2 x 50 gr
    -18%

    Xmile Plus Toothpaste Gel, Pack 2 x 50 gr

    Regular price €32,50 32,5 € / 100gr
    Sale price €32,50 Regular price €39,58
    You are saving: -€7,08
    32,5 € / 100gr
  • Douxo Skin & Coat Spa Auricular Cleanser, 120 ml
    -20%

    Douxo Skin & Coat Spa Auricular Cleanser, 120 ml

    Regular price €8,00 6,67 € / 100ml
    Sale price €8,00 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,99
    6,67 € / 100ml
  • Douxo Skin & Coat Spa Multi-Purpose Wipes For Dogs & Cats, 100 pcs.
    -32%

    Douxo Skin & Coat Spa Multi-Purpose Wipes For Dogs & Cats, 100 pcs.

    Regular price €12,00 0,12 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €17,53
    You are saving: -€5,53
    0,12 € / 1ud