Collection:

Hair

Featured promotions to combat hair loss

  •  
  • Banbu Bamboo & Natural Rubber Travel Brush
    -15% Promo FD

    Banbu Bamboo & Natural Rubber Travel Brush

    Regular price €8,90 8,9 € / 1ud
    Sale price €8,90 Regular price €10,52
    You are saving: -€1,62
    8,9 € / 1ud
  •  
  • Armonia Anti-Grease Nettle Shampoo 250Ml.
    -34% Promo FD

    Armonia Anti-Grease Nettle Shampoo 250Ml.

    Regular price €13,10 5,24 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €19,86
    You are saving: -€6,76
    5,24 € / 100ml
  • Farline Seboregulating Shampoo, 500 ml
    -34%

    Farline Seboregulating Shampoo, 500 ml

    Regular price €4,20 0,84 € / 100ml
    Sale price €4,20 Regular price €6,34
    You are saving: -€2,14
    0,84 € / 100ml
  • Pantene Pro-V Natural Wave Nourishing Cream 235 Ml
    -9%

    Pantene Pro-V Natural Wave Nourishing Cream 235 Ml

    Regular price €9,10 3,87 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €9,99
    You are saving: -€0,89
    3,87 € / 100ml
  •  
  • Beter Natural Fiber Skeleton Brush With Nylon Picks
    -26%

    Beter Natural Fiber Skeleton Brush With Nylon Picks

    Regular price €6,70 6,7 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €9,00
    You are saving: -€2,30
    6,7 € / 1ud
  •  
  • Beter Natural Fiber Glide Detangling Brush
    -21%

    Beter Natural Fiber Glide Detangling Brush

    Regular price €7,80 7,8 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €9,89
    You are saving: -€2,09
    7,8 € / 1ud
  •  
  • Beter Natural Fiber Brush Mini
    -24%

    Beter Natural Fiber Brush Mini

    Regular price €4,10 4,1 € / 1ud
    Sale price €4,10 Regular price €5,37
    You are saving: -€1,27
    4,1 € / 1ud
  • Beter Natural Fiber Whisk Comb
    -25%

    Beter Natural Fiber Whisk Comb

    Regular price €1,50 1,5 € / 1ud
    Sale price €1,50 Regular price €2,00
    You are saving: -€0,50
    1,5 € / 1ud
  • Beter Natural Fiber Scaler Comb
    -10%

    Beter Natural Fiber Scaler Comb

    Regular price €2,80 2,8 € / 1ud
    Sale price €2,80 Regular price €3,10
    You are saving: -€0,30
    2,8 € / 1ud
  •  
  • Beter Natural Fiber Comb
    -24%

    Beter Natural Fiber Comb

    Regular price €2,10 2,1 € / 1ud
    Sale price €2,10 Regular price €2,75
    You are saving: -€0,65
    2,1 € / 1ud
  •  
  • Beter Comb Whisk 15 cm
    -26%

    Beter Comb Whisk 15 cm

    Regular price €1,60 1,6 € / 1ud
    Sale price €1,60 Regular price €2,15
    You are saving: -€0,55
    1,6 € / 1ud
  •  
  • Beter Whisk Comb 18 cm
    -14%

    Beter Whisk Comb 18 cm

    Regular price €2,10 2,1 € / 1ud
    Sale price €2,10 Regular price €2,45
    You are saving: -€0,35
    2,1 € / 1ud
  •  
  • Moncho Moreno Magic Mini Pink Brush
    -7% Promo FD

    Moncho Moreno Magic Mini Pink Brush

    Regular price €18,70 18,7 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €20,00
    You are saving: -€1,30
    18,7 € / 1ud
  • Moncho Moreno Unraveller Brush - Pink
    -10%

    Moncho Moreno Unraveller Brush - Pink

    Regular price €18,10 18,1 € / 1ud
    Sale price €18,10 Regular price €20,00
    You are saving: -€1,90
    18,1 € / 1ud
  • Moncho Moreno Unraveller Brush - Black
    -18% Promo FD

    Moncho Moreno Unraveller Brush - Black

    Regular price €16,30 16,3 € / 1ud
    Sale price €16,30 Regular price €19,99
    You are saving: -€3,69
    16,3 € / 1ud
  • Moncho Moreno Magic Massage - Pink
    -21%

    Moncho Moreno Magic Massage - Pink

    Regular price €7,90 7,9 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €9,99
    You are saving: -€2,09
    7,9 € / 1ud
  • Moncho Moreno Magic Massage - Black
    -20%

    Moncho Moreno Magic Massage - Black

    Regular price €8,00 8,0 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,99
    8,0 € / 1ud
  • Wella Eimi Extra Volume Foam 300 Ml
    -5%

    Wella Eimi Extra Volume Foam 300 Ml

    Regular price €16,90 5,63 € / 100ml
    Sale price €16,90 Regular price €17,79
    You are saving: -€0,89
    5,63 € / 100ml
  •  
  • Disna Thermal Brush Medium 33 Mm., units 1
    -40% Promo FD

    Disna Medium Thermal Brush 33 mm, 1 unit

    Regular price €6,40 6,4 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €10,75
    You are saving: -€4,35
    6,4 € / 1ud
  •  
  • Disna Thermal Brush Large 44 Mm., units 1
    -41%

    Disna Large Heating Brush 44 mm, 1 unit

    Regular price €7,20 7,2 € / 1ud
    Sale price €7,20 Regular price €12,30
    You are saving: -€5,10
    7,2 € / 1ud
  • Disna Double Pronged Comb Colours, units 1
    -40%

    Disna Double Pronged Comb Colours, units 1

    Regular price €1,10 1,1 € / 1ud
    Sale price €1,10 Regular price €1,82
    You are saving: -€0,72
    1,1 € / 1ud
  • Steinhart Ceramic Crimper
    -8% Promo FD

    Steinhart Ceramic Crimper

    Regular price €33,40 33,4 € / 1ud
    Sale price €33,40 Regular price €36,11
    You are saving: -€2,71
    33,4 € / 1ud
  • Albi Professional Ceramic Led Lila Iron (2804L)
    -7% Promo FD

    Albi Professional Ceramic Led Lila Iron (2804L)

    Regular price €28,40 0,0 € / 100ml
    Sale price €28,40 Regular price €30,59
    You are saving: -€2,19
    0,0 € / 100ml
  • Xanitalia Professional Sthauer Antique Iron Black Mat 45 W
    -24%

    Xanitalia Professional Sthauer Antique Iron Black Mat 45 W

    Regular price €48,10 48,1 € / 1ud
    Sale price €48,10 Regular price €62,92
    You are saving: -€14,82
    48,1 € / 1ud
  • Steinhart Crimper Xl Hair Straightener
    -15%

    Steinhart Crimper Xl Hair Straightener

    Regular price €38,30 38,3 € / 1ud
    Sale price €38,30 Regular price €44,95
    You are saving: -€6,65
    38,3 € / 1ud
  • Sinelco Neox Ceramic Griddle Black/Silver
    -21%

    Sinelco Neox Ceramic Griddle Black/Silver

    Regular price €23,80 23,8 € / 1ud
    Sale price €23,80 Regular price €30,00
    You are saving: -€6,20
    23,8 € / 1ud
  • Sinelco Neox Ceramic Plate Red/Silver
    -20%

    Sinelco Neox Ceramic Plate Red/Silver

    Regular price €22,90 22,9 € / 1ud
    Sale price €22,90 Regular price €28,74
    You are saving: -€5,84
    22,9 € / 1ud
  • Schwarzkopf Bonacure Sun Protect Scalp Coconut 200 Ml
    -20% Promo FD

    Schwarzkopf Bonacure Sun Protect Scalp Coconut 200 Ml

    Regular price €9,60 4,8 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €12,05
    You are saving: -€2,45
    4,8 € / 100ml
  • Schwarzkopf Bonacure Sun Protect 2 In 1 Coconut Treatment, 150 Ml
    -22% Promo FD

    Schwarzkopf Bonacure Sun Protect 2 In 1 Coconut Treatment, 150 Ml

    Regular price €13,70 9,13 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €17,50
    You are saving: -€3,80
    9,13 € / 100ml
  • Schwarzkopf Bonacure Sun Protect Scalp & Hair Mist, 100Ml
    -24% Promo FD

    Schwarzkopf Bonacure Sun Protect Scalp & Hair Mist, 100Ml

    Regular price €11,10 11,1 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €14,65
    You are saving: -€3,55
    11,1 € / 100ml