Collection:

Hair

Featured promotions to combat hair loss

  •  
  • Noah Black Hair Dye 1.0 140Ml.
    -34% Promo FD

    Noah Black Hair Dye 1.0 140Ml.

    Regular price €11,10 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,76
    7,93 € / 100ml
  •  
  • Noah Dark Brown Hair Dye 3.0 140Ml.
    -30% Promo FD

    Noah Dark Brown Hair Dye 3.0 140Ml.

    Regular price €11,80 8,43 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,06
    8,43 € / 100ml
  • Noah Brown Hair Dye 4.0 140Ml.
    -34% Promo FD

    Noah Brown Hair Dye 4.0 140Ml.

    Regular price €11,10 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,76
    7,93 € / 100ml
  • Noah Coffee Brown Hair Dye 4.06 140Ml.
    -34%

    Noah Coffee Brown Hair Dye 4.06 140Ml.

    Regular price €11,10 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,76
    7,93 € / 100ml
  •  
  • Noah Light Golden Brown Hair Dye 5.3 140Ml.
    -28% Promo FD

    Noah Light Golden Brown Hair Dye 5.3 140Ml.

    Regular price €12,10 8,64 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€4,76
    8,64 € / 100ml
  •  
  • Noah Intense Red Chestnut Hair Dye 6.6 140Ml.
    -45%

    Noah Intense Red Chestnut Hair Dye 6.6 140Ml.

    Regular price €9,30 6,64 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €16,86
    You are saving: -€7,56
    6,64 € / 100ml
  •  
  • Noah Blonde Hair Dye 7.0 140Ml.
    -34% Promo FD

    Noah Blonde Hair Dye 7.0 140Ml.

    Regular price €11,10 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,76
    7,93 € / 100ml
  • Noah Golden Blonde Hair Dye 7.3 140Ml.
    -34%

    Noah Golden Blonde Hair Dye 7.3 140Ml.

    Regular price €11,10 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,76
    7,93 € / 100ml
  • Noah Light Blonde Hair Dye 8.0 140Ml.
    -34% Promo FD Oportunidades

    Noah Light Blonde Hair Dye 8.0 140Ml.

    Regular price €11,10 7,93 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €16,86
    You are saving: -€5,76
    7,93 € / 100ml
  •  
  • Noah Very Light Blonde Hair Dye 9.0 140Ml.
    -44% Promo FD

    Noah Very Light Blonde Hair Dye 9.0 140Ml.

    Regular price €9,50 6,79 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €16,86
    You are saving: -€7,36
    6,79 € / 100ml
  •  
  • Noah Root Concealer Black 75Ml.
    -15% Promo FD

    Noah Root Concealer Black 75Ml.

    Regular price €13,90 18,53 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €16,27
    You are saving: -€2,37
    18,53 € / 100ml
  •  
  • Noah Light Brown Root Concealer 75Ml.
    -33% Promo FD

    Noah Light Brown Root Concealer 75Ml.

    Regular price €13,90 18,53 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €20,63
    You are saving: -€6,73
    18,53 € / 100ml
  •  
  • Nuggela & Sulé Hair Treatment F11
    -23%

    Nuggela & Sulé Hair Treatment F11

    Regular price €29,50 29,5 € / 1ud
    Sale price €29,50 Regular price €38,21
    You are saving: -€8,71
    29,5 € / 1ud
  • Mielle Moisture Rx Hawaiian Ginger Moisturizing Styling Gel 340 Ml
    -21%

    Mielle Moisture Rx Hawaiian Ginger Moisturizing Styling Gel 340 Ml

    Regular price €13,44 3,95 € / 100ml
    Sale price €13,44 Regular price €16,98
    You are saving: -€3,54
    3,95 € / 100ml
  • Mielle Honey & Ginger Flexible Hold Edge Gel 113 Ml
    -17%

    Mielle Honey & Ginger Flexible Hold Edge Gel 113 Ml

    Regular price €18,02 15,95 € / 100ml
    Sale price €18,02 Regular price €21,62
    You are saving: -€3,60
    15,95 € / 100ml
  • Mielle Mongongo Oil Style Holding Spray 240 Ml
    -10%

    Mielle Mongongo Oil Style Holding Spray 240 Ml

    Regular price €11,07 4,61 € / 100ml
    Sale price €11,07 Regular price €12,36
    You are saving: -€1,29
    4,61 € / 100ml
  • Mielle Rice Water Aloe Vera Braid Gel 142 Ml
    -15%

    Mielle Rice Water Aloe Vera Braid Gel 142 Ml

    Regular price €14,47 10,19 € / 100ml
    Sale price €14,47 Regular price €16,98
    You are saving: -€2,51
    10,19 € / 100ml
  • Mielle Rosemary Mint Daily Styling Cream 8Fl
    -25%

    Mielle Rosemary Mint Daily Styling Cream 8Fl

    Regular price €12,74 12,74 € / 1ud
    Sale price €12,74 Regular price €16,98
    You are saving: -€4,24
    12,74 € / 1ud
  •  
  • Wella Eimi Extra Volume Foam 500 Ml
    -18% Promo FD

    Wella Eimi Extra Volume Foam 500 Ml

    Regular price €22,30 4,46 € / 100ml
    Sale price €22,30 Regular price €27,29
    You are saving: -€4,99
    4,46 € / 100ml
  •  
  • Wella Eimi Ocean Spray Spritz 150 Ml
    -22%

    Wella Eimi Ocean Spray Spritz 150 Ml

    Regular price €12,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €15,43
    You are saving: -€3,43
    8,0 € / 100ml
  • Wella Eimi Shape Shift Gel 150 Ml
    -15% Promo FD

    Wella Eimi Shape Shift Gel 150 Ml

    Regular price €14,30 9,53 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €16,86
    You are saving: -€2,56
    9,53 € / 100ml
  • Wella Eimi Sculpt Force 125 Ml
    -18% Promo FD

    Wella Eimi Sculpt Force 125 Ml

    Regular price €13,60 10,88 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €16,64
    You are saving: -€3,04
    10,88 € / 100ml
  • Wella Eimi Nutri Soft Twirl Foam 200 Ml
    -15% Promo FD

    Wella Eimi Nutri Soft Twirl Foam 200 Ml

    Regular price €12,40 6,2 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €14,64
    You are saving: -€2,24
    6,2 € / 100ml
  • Ghd Black Roll Matt, 1 piece
    -28%

    Ghd Black Roll Matt, 1 piece

    Regular price €23,20 23,2 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €32,41
    You are saving: -€9,21
    23,2 € / 1ud
  • Ghd Platinum + White Straightener, 1 pack
    -14%

    Ghd Platinum + White Straightener, 1 pack

    Regular price €307,50 307,5 € / 1ud
    Sale price €307,50 Regular price €358,81
    You are saving: -€51,31
    307,5 € / 1ud
  • Ghd Helios Ink Dryer Blue, 1 pc.
    -7%

    Ghd Helios Ink Dryer Blue, 1 pc.

    Regular price €239,39 239,39 € / 1ud
    Sale price €239,39 Regular price €258,63
    You are saving: -€19,24
    239,39 € / 1ud
  • Ghd Max Wide Plate Styler, 1 unit
    -13%

    Ghd Max Wide Plate Styler, 1 unit

    Regular price €259,31 259,31 € / 1ud
    Sale price €259,31 Regular price €298,81
    You are saving: -€39,50
    259,31 € / 1ud
  • Ghd Helios Professional Hair Dryer Blue Dryer, 1 unit
    -23%

    Ghd Helios Professional Hair Dryer Blue Dryer, 1 unit

    Regular price €204,09 204,09 € / 1ud
    Sale price €204,09 Regular price €265,33
    You are saving: -€61,24
    204,09 € / 1ud
  • Moroccanoil Scalp Oily Scalp Treatment, 45 ml
    -19% Promo FD Oportunidades

    Moroccanoil Scalp Oily Scalp Treatment, 45 ml

    Regular price €36,30 80,67 € / 100ml
    Sale price €36,30 Regular price €44,63
    You are saving: -€8,33
    80,67 € / 100ml
  • Original Botanic Shampoo Metodo Curly Women Curly Hair 250Ml.
    -8% Promo FD

    Original Botanic Shampoo Metodo Curly Women Curly Hair 250Ml.

    Regular price €17,50 7,0 € / 100ml
    Sale price €17,50 Regular price €18,95
    You are saving: -€1,45
    7,0 € / 100ml