Collection:

Oral hygiene

  • PHB Junior Mouthwash 500ml For 6 years and older
    -11%

    PHB Junior Mouthwash 500ml For 6 years and older

    Regular price €6,30
    Sale price €6,30 Regular price €7,05
    You are saving: -€0,75
  • FITTYDENT SUPER ADHESIVE DENTURE ADHESIVE 20 ML
    -20% Promo FD

    FITTYDENT SUPER ADHESIVE DENTURE ADHESIVE 20 ML

    Regular price €5,80 29,0 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €7,26
    You are saving: -€1,46
    29,0 € / 100ml
  • KIN KIN Gentle Brush 2X1
    -15%

    KIN KIN Gentle Brush 2X1

    Regular price €3,90 3,9 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €4,61
    You are saving: -€0,71
    3,9 € / 1ud
  • Lacer Lingual Cleanser
    -13%

    Lacer Lingual Cleanser

    Regular price €4,80 4,8 € / 1ud
    Sale price €4,80 Regular price €5,50
    You are saving: -€0,70
    4,8 € / 1ud
  • Perio Aid Oral Spray 50 ml
    -16%

    Perio Aid Oral Spray 50 ml

    Regular price €9,10 18,2 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €10,89
    You are saving: -€1,79
    18,2 € / 100ml
  • Yotuel Microbiome Erosion Teeth And Gums 100 Ml
    -20%

    Yotuel Microbiome Erosion Teeth And Gums 100 Ml

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €17,48
    You are saving: -€3,48
    14,0 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-Fluore Mouthwash 500 ml
    -20%

    Fluocaril Bi-Fluore Mouthwash 500 ml

    Regular price €6,00 1,2 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €7,50
    You are saving: -€1,50
    1,2 € / 100ml
  • Waterpik Pik Pocket Wp-100/300/350/450/700/900 Replacement Mouthpiece 2 pieces
    -16%

    Waterpik Pik Pocket Wp-100/300/350/450/700/900 Replacement Mouthpiece 2 pieces

    Regular price €16,50 8,25 € / 1ud
    Sale price €16,50 Regular price €19,68
    You are saving: -€3,18
    8,25 € / 1ud
  • Oralchup 12 Tablets
    -18% Promo FD

    Oralchup 12 Tablets

    Regular price €10,50 10,5 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €12,78
    You are saving: -€2,28
    10,5 € / 1ud
  • Kukident Duplo Pro Ultimate Fresh Taste, 2 X 57 Gr
    -18%

    Kukident Duplo Pro Ultimate Fresh Taste, 2 X 57 Gr

    Regular price €24,50 21,49 € / 100gr
    Sale price €24,50 Regular price €29,90
    You are saving: -€5,40
    21,49 € / 100gr
  • Corega Duplo Max Fixation + Comfort Fixing Cream for Dentures, 2 x 40 gr
    -19%

    Corega Duplo Max Fixation + Comfort Fixing Cream for Dentures, 2 x 40 gr

    Regular price €18,70 23,38 € / 100gr
    Sale price €18,70 Regular price €23,16
    You are saving: -€4,46
    23,38 € / 100gr
  • Marvis Aquatic Mint Toothpaste 85 ml
    -12% Promo FD

    Marvis Aquatic Mint Toothpaste 85 ml

    Regular price €11,00
    Sale price €11,00 Regular price €12,56
    You are saving: -€1,56
  • KIN Junior Brush 2X1
    -7%

    KIN Junior Brush 2X1

    Regular price €3,90 3,9 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €4,21
    You are saving: -€0,31
    3,9 € / 1ud
  • Oral-B Pro-3Dwhite Clinical 38 Medium , 1 unit
    -22%

    Oral-B Pro-3Dwhite Clinical 38 Medium , 1 unit

    Regular price €3,20 3,2 € / 1ud
    Sale price €3,20 Regular price €4,11
    You are saving: -€0,91
    3,2 € / 1ud
  • Aftamed High Density Concentrated Oral Gel Shield 10 ml
    -33% Promo FD

    Aftamed High Density Concentrated Oral Gel Shield 10 ml

    Regular price €13,30 133,0 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,99
    You are saving: -€6,69
    133,0 € / 100ml
  • Plac Control Dentaid Liquid
    -15% Promo FD

    Plac Control Dentaid Liquid

    Regular price €5,20 5,2 € / 1ud
    Sale price €5,20 Regular price €6,09
    You are saving: -€0,89
    5,2 € / 1ud
  • Lacer Interdental Brush Straight Fine 6 units
    -20%

    Lacer Interdental Brush Straight Fine 6 units

    Regular price €4,50 0,75 € / 1ud
    Sale price €4,50 Regular price €5,60
    You are saving: -€1,10
    0,75 € / 1ud
  • KIN SensiKIN Gel 15 ml
    -14%

    KIN SensiKIN Gel 15 ml

    Regular price €6,20 0,41 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €7,19
    You are saving: -€0,99
    0,41 € / 1ud
  • GUM Medium Adult Toothbrush Tecnique Pro
    -34%

    GUM Medium Adult Toothbrush Tecnique Pro

    Regular price €2,90 2,9 € / 1ud
    Sale price €2,90 Regular price €4,40
    You are saving: -€1,50
    2,9 € / 1ud
  • Aftex Oral Gel
    -38%

    Aftex Oral Gel

    Regular price €10,70 10,7 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €17,20
    You are saving: -€6,50
    10,7 € / 1ud
  • Benfix Adhesive Cream Denture Cream 50 gr
    -30%

    Benfix Adhesive Cream Denture Cream 50 gr

    Regular price €8,00 16,0 € / 100gr
    Sale price €8,00 Regular price €11,45
    You are saving: -€3,45
    16,0 € / 100gr
  • Gum Technique Pro Adult Toothbrush
    -45%

    Gum Technique Pro Adult Toothbrush

    Regular price €2,90 2,9 € / 1ud
    Sale price €2,90 Regular price €5,28
    You are saving: -€2,38
    2,9 € / 1ud
  • PHB Flexipicks Interdental Size S 40 units
    -9%

    PHB Flexipicks Interdental Size S 40 units

    Regular price €5,20 0,13 € / 1ud
    Sale price €5,20 Regular price €5,70
    You are saving: -€0,50
    0,13 € / 1ud
  • Interprox Micro Interproximal Toothbrush 6 pieces
    -15%

    Interprox Micro Interproximal Toothbrush 6 pieces

    Regular price €5,60 0,93 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €6,59
    You are saving: -€0,99
    0,93 € / 1ud
  • Dr.Brown's Natural Strawberry Toothpaste
    -40%

    Dr.Brown's Natural Strawberry Toothpaste

    Regular price €5,30 5,3 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €8,79
    You are saving: -€3,49
    5,3 € / 1ud
  • Dr.Brown's Toothbrush Pink
    -44%

    Dr.Brown's Toothbrush Pink

    Regular price €4,70 4,7 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €8,32
    You are saving: -€3,62
    4,7 € / 1ud
  • Yotuel Whitening Pen 5 gr
    -22%

    Yotuel Whitening Pen 5 gr

    Regular price €15,70 314,0 € / 100gr
    Sale price €15,70 Regular price €20,13
    You are saving: -€4,43
    314,0 € / 100gr
  • Dentiblanc Intensive Whitener 100 ml
    -8% Promo FD

    Dentiblanc Intensive Whitener 100 ml

    Regular price €9,00 9,0 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €9,80
    You are saving: -€0,80
    9,0 € / 100ml
  • Lacer Technic Strong Toothbrush
    -14%

    Lacer Technic Strong Toothbrush

    Regular price €3,80
    Sale price €3,80 Regular price €4,42
    You are saving: -€0,62
  • KIN Interdental Brush Conical 1,3
    -36%

    KIN Interdental Brush Conical 1,3

    Regular price €4,00 4,0 € / 1ud
    Sale price €4,00 Regular price €6,25
    You are saving: -€2,25
    4,0 € / 1ud