Collection:

Oral hygiene

  • Lacer Dental Floss with Wax and Fluoride 50 M
    -32%

    Lacer Dental Floss with Wax and Fluoride 50 M

    Regular price €3,90 3,9 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €5,70
    You are saving: -€1,80
    3,9 € / 1ud
  • Oddent Oral Fluid 50 ml
    -5%

    Oddent Oral Fluid 50 ml

    Regular price €10,70 21,4 € / 100ml
    Sale price €10,70 Regular price €11,26
    You are saving: -€0,56
    21,4 € / 100ml
  • Interprox Interproximal Toothbrush Maxi 6 pieces
    -21%

    Interprox Interproximal Toothbrush Maxi 6 pieces

    Regular price €5,20 0,87 € / 1ud
    Sale price €5,20 Regular price €6,59
    You are saving: -€1,39
    0,87 € / 1ud
  • WELEDA Ratania Toothpaste 75 ml
    -17%

    WELEDA Ratania Toothpaste 75 ml

    Regular price €6,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €7,20
    You are saving: -€1,20
    8,0 € / 100ml
  • Lacer Junior Toothbrush with Suction Cup
    -19%

    Lacer Junior Toothbrush with Suction Cup

    Regular price €3,40 3,4 € / 1ud
    Sale price €3,40 Regular price €4,20
    You are saving: -€0,80
    3,4 € / 1ud
  • Iwhite Diamond 10 Moulds
    -22% Promo FD

    Iwhite Diamond 10 Moulds

    Regular price €35,30 35,3 € / 1ud
    Sale price €35,30 Regular price €45,06
    You are saving: -€9,76
    35,3 € / 1ud
  • Listerine Mouthwash Menthol Flavour Plaque Protection, Strengthens teeth, Pack of 2 x 1000ml.
    -15% Promo FD

    Listerine Mouthwash Menthol Flavour Plaque Protection, Strengthens teeth, Pack of 2 x 1000ml.

    Regular price €12,20
    Sale price €12,20 Regular price €14,32
    You are saving: -€2,12
  • Lacer Duplo Angular Interdental Brush Extrafine Soft 2 x 10 units
    -16% Promo FD

    Lacer Duplo Angular Interdental Brush Extrafine Soft 2 x 10 units

    Regular price €13,80 0,69 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €16,40
    You are saving: -€2,60
    0,69 € / 1ud
  • VITIS Sensitive Adult Toothbrush
    -22%

    VITIS Sensitive Adult Toothbrush

    Regular price €5,00 5,0 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €6,41
    You are saving: -€1,41
    5,0 € / 1ud
  • PHB Travel Kit Toothbrush + Toothpaste 15 ml
    -17%

    PHB Travel Kit Toothbrush + Toothpaste 15 ml

    Regular price €4,30 0,29 € / 1ud
    Sale price €4,30 Regular price €5,18
    You are saving: -€0,88
    0,29 € / 1ud
  • PHB Total Toothpaste Duplo 75 Ml
    -9%

    PHB Total Toothpaste Duplo 75 Ml

    Regular price €5,50 7,33 € / 100ml
    Sale price €5,50 Regular price €6,04
    You are saving: -€0,54
    7,33 € / 100ml
  • KIN Children's Car Travel Toothbrush + Toothpaste
    -16%

    KIN Children's Car Travel Toothbrush + Toothpaste

    Regular price €4,50 4,5 € / 1ud
    Sale price €4,50 Regular price €5,37
    You are saving: -€0,87
    4,5 € / 1ud
  • Corega Duplo Max Fixing + Comfort Fixing Cream for Dentures, 2 x 70 gr
    -25%

    Corega Duplo Max Fixing + Comfort Fixing Cream for Dentures, 2 x 70 gr

    Regular price €24,00 17,14 € / 100gr
    Sale price €24,00 Regular price €31,98
    You are saving: -€7,98
    17,14 € / 100gr
  • Lacer Toothpaste 50 ml
    -29%

    Lacer Toothpaste 50 ml

    Regular price €3,20 6,4 € / 100ml
    Sale price €3,20 Regular price €4,51
    You are saving: -€1,31
    6,4 € / 100ml
  • KIN Soft Brush, 1 pc.
    -15%

    KIN Soft Brush, 1 pc.

    Regular price €2,40 2,4 € / 1ud
    Sale price €2,40 Regular price €2,84
    You are saving: -€0,44
    2,4 € / 1ud
  • Oral-B Braun Braun iO6S Electric Toothbrush Grey
    -40%

    Oral-B Braun Braun iO6S Electric Toothbrush Grey

    Regular price €140,20 140,2 € / 1ud
    Sale price €140,20 Regular price €233,57
    You are saving: -€93,37
    140,2 € / 1ud
  • Fluocaril Bi-145 Peppermint 2x75mg
    -22%

    Fluocaril Bi-145 Peppermint 2x75mg

    Regular price €7,10 7,1 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €9,16
    You are saving: -€2,06
    7,1 € / 1ud
  • Nano-B Gold Carbon Brush Green
    -25% Promo FD

    Nano-B Gold Carbon Brush Green

    Regular price €11,90
    Sale price €11,90 Regular price €15,87
    You are saving: -€3,97
  • KIN KIN Children's Toothbrush 2X1
    -10%

    KIN KIN Children's Toothbrush 2X1

    Regular price €3,70 3,7 € / 1ud
    Sale price €3,70 Regular price €4,11
    You are saving: -€0,41
    3,7 € / 1ud
  • Algasiv Inferior Pads 18 units
    -23%

    Algasiv Inferior Pads 18 units

    Regular price €7,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €7,30 Regular price €9,43
    You are saving: -€2,13
    0,41 € / 1ud
  • KIN Exogel 5 gr
    -8% Promo FD

    KIN Exogel 5 gr

    Regular price €5,60 112,0 € / 100gr
    Sale price €5,60 Regular price €6,10
    You are saving: -€0,50
    112,0 € / 100gr
  • Corega Duplo 3 Minute Dental Cleaning, 2 x 66 Tablets
    -24%

    Corega Duplo 3 Minute Dental Cleaning, 2 x 66 Tablets

    Regular price €23,10 11,55 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €30,38
    You are saving: -€7,28
    11,55 € / 1ud
  • Desensin Plus Toothpaste 75 ml
    -11% Promo FD

    Desensin Plus Toothpaste 75 ml

    Regular price €5,40 7,2 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,05
    You are saving: -€0,65
    7,2 € / 100ml
  • Regenerate Advanced Mousse Mouthwash 50 ml
    -25%

    Regenerate Advanced Mousse Mouthwash 50 ml

    Regular price €10,10 20,2 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €13,52
    You are saving: -€3,42
    20,2 € / 100ml
  • PHB Children's Toothbrush Plus Petit Peppa Pig + 2 years, different colours
    -16%

    PHB Children's Toothbrush Plus Petit Peppa Pig + 2 years, different colours

    Regular price €3,90 3,9 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €4,64
    You are saving: -€0,74
    3,9 € / 1ud
  • KIN Electric toothbrush
    -7%

    KIN Electric toothbrush

    Regular price €24,20 24,2 € / 1ud
    Sale price €24,20 Regular price €26,11
    You are saving: -€1,91
    24,2 € / 1ud
  • VITIS Compact Gentle Adult Toothbrush
    -12%

    VITIS Compact Gentle Adult Toothbrush

    Regular price €4,00 4,0 € / 1ud
    Sale price €4,00 Regular price €4,52
    You are saving: -€0,52
    4,0 € / 1ud
  • Lacer Gingilacer Pack (Mouthwash + Toothpaste + Dental Floss + Toothbrush)
    -21%

    Lacer Gingilacer Pack (Mouthwash + Toothpaste + Dental Floss + Toothbrush)

    Regular price €30,80
    Sale price €30,80 Regular price €38,79
    You are saving: -€7,99
  • Halita Spray 15 ml
    -13%

    Halita Spray 15 ml

    Regular price €4,80 0,32 € / 1ud
    Sale price €4,80 Regular price €5,51
    You are saving: -€0,71
    0,32 € / 1ud
  • KIN Interdental Brush Micro 0,9
    -33%

    KIN Interdental Brush Micro 0,9

    Regular price €4,20 4,2 € / 1ud
    Sale price €4,20 Regular price €6,25
    You are saving: -€2,05
    4,2 € / 1ud