Collection:

LAINCO

  • Lainco Magnesia 2.4 g, 14 Sachets
    -10%

    Lainco Magnesia 2.4 g, 14 Sachets

    Regular price €5,97 248,75 € / 100gr
    Sale price €5,97 Regular price €6,63
    You are saving: -€0,66
    248,75 € / 100gr
  • Magnesia Lainco 200 mg/ml Oral Suspension 220 ml
    -10%

    Magnesia Lainco 200 mg/ml Oral Suspension 220 ml

    Regular price €5,90 2,68 € / 100ml
    Sale price €5,90 Regular price €6,56
    You are saving: -€0,66
    2,68 € / 100ml
  • Lainco Clorhex Aqueous 25Ml Pulv
    -23%

    Lainco Clorhex Aqueous 25Ml Pulv

    Regular price €2,20 8,8 € / 100ml
    Sale price €2,20 Regular price €2,84
    You are saving: -€0,64
    8,8 € / 100ml
  • Lainco Puntualsenna, 15 ml
    -22%

    Lainco Puntualsenna, 15 ml

    Regular price €3,90 0,26 € / 1ud
    Sale price €3,90 Regular price €5,00
    You are saving: -€1,10
    0,26 € / 1ud
  • Lainco Chlorhexidine 10 mg/ml, 25 ml
    -10%

    Linitul Antiseptic Spray 25 ml

    Regular price €6,35 25,4 € / 100ml
    Sale price €6,35 Regular price €7,06
    You are saving: -€0,71
    25,4 € / 100ml
  • Lainco Kanova Children 1.8 ml Rectal Solution 6 Enemas x 2.5 ml
    -10%
  • Lainco Encidex Chlorhexidine Mouthwash, 200 ml
    -35%

    Lainco Encidex Chlorhexidine Mouthwash, 200 ml

    Sold out
    Let me know
  • Lainco Puntualsenna, Pack of 3 x 15 ml
    -24%

    Lainco Puntualsenna, Pack of 3 x 15 ml

    Regular price €11,40 0,25 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €15,00
    You are saving: -€3,60
    0,25 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 3 x 15 ml
    -24%

    Lainco Puntualsenna, 3 x 15 ml

    Regular price €11,40 0,25 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €15,00
    You are saving: -€3,60
    0,25 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 5 x 15 ml
    -25%

    Lainco Puntualsenna, 5 x 15 ml

    Regular price €18,80 0,25 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €25,00
    You are saving: -€6,20
    0,25 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 6 x 15 ml
    -26%

    Lainco Puntualsenna, 6 x 15 ml

    Regular price €22,30 0,25 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €30,00
    You are saving: -€7,70
    0,25 € / 1ud