Collection:

Buying medicines without prescription

  • Pyralvex Solution 10 ml
    -10%

    Pyralvex Solution 10 ml

    Regular price €8,89 88,9 € / 100ml
    Sale price €8,89 Regular price €9,88
    You are saving: -€0,99
    88,9 € / 100ml
  • Bucomax Lidocaine Honey Lemon Flavour 24 Lozenges
    -10%

    Bucomax Lidocaine Honey Lemon Flavour 24 Lozenges

    Regular price €9,54 9,54 € / 1ud
    Sale price €9,54 Regular price €10,60
    You are saving: -€1,06
    9,54 € / 1ud
  • Dolostop 1 g Oral Solution 10 Sachets
    -10%

    Dolostop 1 g Oral Solution 10 Sachets

    Regular price €6,48 648,0 € / 100gr
    Sale price €6,48 Regular price €7,20
    You are saving: -€0,72
    648,0 € / 100gr
  • BOIRON Sedatif Pc 2 Tubes of Granules
    -10%

    BOIRON Sedatif Pc 2 Tubes of Granules

    Regular price €11,66
    Sale price €11,66 Regular price €12,95
    You are saving: -€1,29
  • BOIRON Mercurius Solubilis 9 Ch Granules
    -10%

    BOIRON Mercurius Solubilis 9 Ch Granules

    Regular price €5,27 5,27 € / 1ud
    Sale price €5,27 Regular price €5,85
    You are saving: -€0,58
    5,27 € / 1ud
  • Strepsils Strawberry, 24 Lozenges
    -10%

    Strepsils Strawberry, 24 Lozenges

    Regular price €11,12 11,12 € / 1ud
    Sale price €11,12 Regular price €12,35
    You are saving: -€1,23
    11,12 € / 1ud
  • Relec Relepost 20 Mg/G Stick, 5,7 g
    -10%

    Relec Relepost 20 Mg/G Stick, 5,7 g

    Regular price €8,99 157,72 € / 100gr
    Sale price €8,99 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,00
    157,72 € / 100gr
  • Kaloba Syrup 1 Bottle, 100 ml
    -10%

    Kaloba Syrup 1 Bottle, 100 ml

    Regular price €9,26 9,26 € / 100ml
    Sale price €9,26 Regular price €10,29
    You are saving: -€1,03
    9,26 € / 100ml
  • Endolex 25 mg Oral Solution 10 Sachets
    -10%

    Endolex 25 mg Oral Solution 10 Sachets

    Regular price €6,01 0,6 € / 1ud
    Sale price €6,01 Regular price €6,68
    You are saving: -€0,67
    0,6 € / 1ud
  • Alergoftal 5/0.25 mg/ml Eye Drops Solution 10 ml
    -10%

    Alergoftal 5/0.25 mg/ml Eye Drops Solution 10 ml

    Regular price €10,00 100,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €11,11
    You are saving: -€1,11
    100,0 € / 100ml
  • Gaviscon Forte, 24 Chewable Tablets
    -10%

    Gaviscon Forte, 24 Chewable Tablets

    Regular price €12,51 0,52 € / 1ud
    Sale price €12,51 Regular price €13,90
    You are saving: -€1,39
    0,52 € / 1ud
  • Vaseline Sterilised Pure Vaseline Orravan 18 g
    -10%

    Vaseline Sterilised Pure Vaseline Orravan 18 g

    Regular price €3,88 21,56 € / 100gr
    Sale price €3,88 Regular price €4,31
    You are saving: -€0,43
    21,56 € / 100gr
  • Alvita Pregnancy Test Pack 2 units
    -17%

    Alvita Pregnancy Test Pack 2 units

    Regular price €3,00 1,5 € / 1ud
    Sale price €3,00 Regular price €3,60
    You are saving: -€0,60
    1,5 € / 1ud
  • Propalcof Oral Drops Solution 20 ml
    -10%

    Propalcof Oral Drops Solution 20 ml

    Regular price €5,36 26,8 € / 100ml
    Sale price €5,36 Regular price €5,95
    You are saving: -€0,59
    26,8 € / 100ml
  • Dermovagisil 20mg/g Vaginal Cream, 20 g
    -10%

    Dermovagisil 20mg/g Vaginal Cream, 20 g

    Regular price €9,06 45,3 € / 100gr
    Sale price €9,06 Regular price €10,07
    You are saving: -€1,01
    45,3 € / 100gr
  • Cinfadol Diclofenac 39,2mg/ml Skin Spray 30 ml
    -10%

    Cinfadol Diclofenac 39,2mg/ml Skin Spray 30 ml

    Regular price €8,96 29,87 € / 100ml
    Sale price €8,96 Regular price €9,96
    You are saving: -€1,00
    29,87 € / 100ml
  • Strepsils Sugar Free Lemon, 24 Lozenges
    -10%

    Strepsils Sugar Free Lemon, 24 Lozenges

    Regular price €11,12 11,12 € / 1ud
    Sale price €11,12 Regular price €12,35
    You are saving: -€1,23
    11,12 € / 1ud
  • Stada Acetylcysteine Efg 600 mg 20 effervescent tablets
    -10%

    Stada Acetylcysteine Efg 600 mg 20 effervescent tablets

    Regular price €5,88 0,29 € / 1ud
    Sale price €5,88 Regular price €6,53
    You are saving: -€0,65
    0,29 € / 1ud
  • Stadapharm Bilastine 20 mg, 10 Tablets
    -10%

    Stadapharm Bilastine 20 mg, 10 Tablets

    Regular price €9,04 0,9 € / 1ud
    Sale price €9,04 Regular price €10,04
    You are saving: -€1,00
    0,9 € / 1ud
  • Normogrip, 14 Hard Capsules
    -10%

    Normogrip, 14 Hard Capsules

    Regular price €9,89 0,71 € / 1ud
    Sale price €9,89 Regular price €10,99
    You are saving: -€1,10
    0,71 € / 1ud
  • Propalcof Syrup 15 mg/ 5 ml 200 ml
    -10%

    Propalcof Syrup 15 mg/ 5 ml 200 ml

    Regular price €7,89 157,8 € / 100ml
    Sale price €7,89 Regular price €8,77
    You are saving: -€0,88
    157,8 € / 100ml
  • Aspirin Complex Effervescent Granulate, 10 Sachets
    -10%

    Aspirin Complex Effervescent Granulate, 10 Sachets

    Regular price €14,29 1,43 € / 1ud
    Sale price €14,29 Regular price €15,88
    You are saving: -€1,59
    1,43 € / 1ud
  • Salvacam Gel 60 gr
    -10%

    Salvacam Gel 60 gr

    Regular price €8,64 14,4 € / 100gr
    Sale price €8,64 Regular price €9,60
    You are saving: -€0,96
    14,4 € / 100gr
  • Normogastrol 14 Tablets
    -10%

    Normogastrol 14 Tablets

    Regular price €5,36 0,38 € / 1ud
    Sale price €5,36 Regular price €5,95
    You are saving: -€0,59
    0,38 € / 1ud
  • Ambroxol Cinfa Syrup 200 ml
    -10%

    Ambroxol Cinfa Syrup 200 ml

    Regular price €7,47 3,74 € / 100ml
    Sale price €7,47 Regular price €8,30
    You are saving: -€0,83
    3,74 € / 100ml
  • Nicorette® Supermint 2 mg, 40 tablets
    -10%

    Nicorette® Supermint 2 mg, 40 tablets

    Regular price €22,01 0,55 € / 1ud
    Sale price €22,01 Regular price €24,45
    You are saving: -€2,44
    0,55 € / 1ud
  • Paracetamol Normon Efg 650 mg 20 tablets

    Regular price €0,86 0,04 € / 1ud
    Sale price €0,86 Regular price €0,86
    You are saving: -€0,00
    0,04 € / 1ud
  • Febrectal Adult 600 mg, 6 Suppositories
    -10%

    Febrectal Adult 600 mg, 6 Suppositories

    Regular price €5,20 5,2 € / 1ud
    Sale price €5,20 Regular price €5,78
    You are saving: -€0,58
    5,2 € / 1ud
  • Cinfatos 15 mg, 20 Oral Dispersible Tablets
    -10%

    Cinfatos 15 mg, 20 Oral Dispersible Tablets

    Regular price €8,53 0,43 € / 1ud
    Sale price €8,53 Regular price €9,48
    You are saving: -€0,95
    0,43 € / 1ud
  • Aspirin 500 mg, 20 Effervescent Tablets
    -10%

    Aspirin 500 mg, 20 Effervescent Tablets

    Regular price €11,59 0,58 € / 1ud
    Sale price €11,59 Regular price €12,88
    You are saving: -€1,29
    0,58 € / 1ud