Collection:

Natural Medicine

  •  
  • Arkopharma Arkosterol Plus Pack, 60 capsules
    -20%

    Arkopharma Arkosterol Plus Pack, 60 capsules

    Regular price €31,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €31,30 Regular price €39,30
    You are saving: -€8,00
    0,52 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams
    -26%

    Lamberts Myo Inositol Powder 100% Natural, 200 grams

    Regular price €27,60 13,8 € / 100gr
    Sale price €27,60 Regular price €37,35
    You are saving: -€9,75
    13,8 € / 100gr
  • Aboca Neofitoroid Biopomada, 40 ml
    -20%

    Aboca Neofitoroid Biopomada, 40 ml

    Regular price €11,40 28,5 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €14,20
    You are saving: -€2,80
    28,5 € / 100ml
  • Urocran Forte, 30 sachets
    -27%

    Urocran Forte, 30 sachets

    Regular price €26,90 0,9 € / 1ud
    Sale price €26,90 Regular price €36,85
    You are saving: -€9,95
    0,9 € / 1ud
  •  
  • Fisiocrem Active Gel 600 ml
    -15%

    Fisiocrem Active Gel 600 ml

    Regular price €33,96 5,66 € / 100ml
    Sale price €33,96 Regular price €39,95
    You are saving: -€5,99
    5,66 € / 100ml
  •  
  • Neo Lion's Mane, 60 capsules
    -9%

    Neo Lion's Mane, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €41,68
    You are saving: -€3,58
    0,64 € / 1ud
  •  
  • Pranarom Essential Oil Pearls Oregano, 60 mini capsules
    -24%

    Pranarom Essential Oil Pearls Oregano, 60 mini capsules

    Regular price €9,90 9,9 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €12,95
    You are saving: -€3,05
    9,9 € / 1ud
  • Heel Sleepeel 30 tablets
    -32%

    Heel Sleepeel 30 tablets

    Regular price €6,40 0,21 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €9,46
    You are saving: -€3,06
    0,21 € / 1ud
  • BOIRON Magnesium Duo Night, 30 capsules
    -5%

    BOIRON Magnesium Duo Night, 30 capsules

    Regular price €12,00 0,4 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €12,63
    You are saving: -€0,63
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Procten Cream, 2X40 Ml
    -30%

    Procten Cream, 2X40 Ml

    Regular price €39,00 48,75 € / 100ml
    Sale price €39,00 Regular price €55,40
    You are saving: -€16,40
    48,75 € / 100ml
  •  
  • Symbiopharm Symbioflor 1 drops, 50 ml
    -7%

    Symbiopharm Symbioflor 1 drops, 50 ml

    Regular price €21,50 43,0 € / 100ml
    Sale price €21,50 Regular price €23,16
    You are saving: -€1,66
    43,0 € / 100ml
  •  
  • Nature Essential Soy Isoflavones , 50 pearls
    -26%

    Nature Essential Soy Isoflavones , 50 pearls

    Regular price €6,20 0,12 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €8,39
    You are saving: -€2,19
    0,12 € / 1ud
  •  
  • Glaan Dragees 60 Units
    -22%

    Glaan Dragees 60 Units

    Regular price €23,20 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,20 Regular price €29,90
    You are saving: -€6,70
    0,39 € / 1ud
  • Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets
    -19%

    Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets

    Regular price €6,20 0,1 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €7,67
    You are saving: -€1,47
    0,1 € / 1ud
  • ActiveComplex® Sele+Zinc 100mcg, 150 tablets
    -22%

    ActiveComplex® Sele+Zinc 100mcg, 150 tablets

    Regular price €27,80 0,19 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €35,65
    You are saving: -€7,85
    0,19 € / 1ud
  • Physiorelax Forte Plus, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Forte Plus, 75 ml

    Regular price €9,70 12,93 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €12,74
    You are saving: -€3,04
    12,93 € / 100ml
  • Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams
    -27%

    Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams

    Regular price €26,10 87,0 € / 100gr
    Sale price €26,10 Regular price €35,70
    You are saving: -€9,60
    87,0 € / 100gr
  • Ceregumil Family Pack Syrup 500 ml
    -9%

    Ceregumil Family Pack Syrup 500 ml

    Regular price €19,40 3,88 € / 100ml
    Sale price €19,40 Regular price €21,37
    You are saving: -€1,97
    3,88 € / 100ml
  •  
  • Aboca Grintuss Adult Dry and Productive Cough Syrup, 180 g
    -22%

    Aboca Grintuss Adult Dry and Productive Cough Syrup, 180 g

    Regular price €12,10 6,72 € / 100gr
    Sale price €12,10 Regular price €15,50
    You are saving: -€3,40
    6,72 € / 100gr
  •  
  • Eladiet Digest Gases (Aero), 60 tablets
    -26%

    Eladiet Digest Gases (Aero), 60 tablets

    Regular price €6,00 0,1 € / 1ud
    Sale price €6,00 Regular price €8,15
    You are saving: -€2,15
    0,1 € / 1ud
  • -23%

    Kijimea Irritable Bowel Pro, Pack 2 x 84 Capsules

    Regular price €148,80 0,89 € / 1ud
    Sale price €148,80 Regular price €192,02
    You are saving: -€43,22
    0,89 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, Pack 2x130 gr

    Regular price €28,60 11,0 € / 100gr
    Sale price €28,60 Regular price €30,74
    You are saving: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Roha-Max, Pack 4 x 130 grams
    -11%

    Roha-Max, Pack 4 x 130 grams

    Regular price €54,50 10,48 € / 100gr
    Sale price €54,50 Regular price €61,48
    You are saving: -€6,98
    10,48 € / 100gr
  • Mahiou skin protective and repairing cream 75ml
    -10%

    Mahiou skin protective and repairing cream 75ml

    Regular price €8,80 11,73 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €9,80
    You are saving: -€1,00
    11,73 € / 100ml
  • Levedol, 60 Capsules
    -24%

    Levedol, 60 Capsules

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €31,91
    You are saving: -€7,61
    0,41 € / 1ud
  • Soria Natural Resverasor 600 Mg, 60 Capsules
    -10%

    Soria Natural Resverasor 600 Mg, 60 Capsules

    Regular price €17,10 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €19,00
    You are saving: -€1,90
    0,29 € / 1ud
  • Nucleodol, Pack 3x30 Capsules
    -20%

    Nucleodol, Pack 3x30 Capsules

    Regular price €61,60 0,68 € / 1ud
    Sale price €61,60 Regular price €77,07
    You are saving: -€15,47
    0,68 € / 1ud
  • Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules
    -17%

    Ioox Fortrix Cystine capsules 60 capsules

    Regular price €21,00
    Sale price €21,00 Regular price €25,37
    You are saving: -€4,37
  • Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules
    -25%

    Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules

    Regular price €32,60 1,16 € / 1ud
    Sale price €32,60 Regular price €43,22
    You are saving: -€10,62
    1,16 € / 1ud
  • Neo Mico Vr, 60 capsules
    -11%

    Neo Mico Vr, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €42,84
    You are saving: -€4,74
    0,64 € / 1ud