Collection:

Natural Medicine

  •  
  • Bie3 Horsetail 1.5 G 25 Filters
    -27%

    Bie3 Horsetail 1.5 G 25 Filters

    Regular price €3,70 246,67 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €5,10
    You are saving: -€1,40
    246,67 € / 100gr
  •  
  • Yogi Tea Organic Liquorice 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Organic Liquorice 17 Sachets

    Regular price €3,50 3,5 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €4,59
    You are saving: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Yogi Tea Organic Detox 17 Sachets
    -24%

    Yogi Tea Organic Detox 17 Sachets

    Regular price €3,50 3,5 € / 1ud
    Sale price €3,50 Regular price €4,59
    You are saving: -€1,09
    3,5 € / 1ud
  • Arkopharma Fitosoya Isoflavones, 2X60 Capsules
    -20%

    Arkopharma Fitosoya Isoflavones, 2X60 Capsules

    Regular price €25,60 0,21 € / 1ud
    Sale price €25,60 Regular price €32,20
    You are saving: -€6,60
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Botanicapharma L-Carnitine, 500 Mg 60 Capsules
    -14%

    Botanicapharma L-Carnitine, 500 Mg 60 Capsules

    Regular price €14,60 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €17,05
    You are saving: -€2,45
    0,24 € / 1ud
  •  
  • Aboca Adiprox Advanced Fluid, 325 g
    -24% Oportunidades

    Aboca Adiprox Advanced Fluid, 325 g

    Regular price €28,60 8,8 € / 100gr
    Sale price €28,60 Regular price €37,50
    You are saving: -€8,90
    8,8 € / 100gr
  •  
  • Bie3 Control Linea Slim Body 500 mg 80 capsules
    -8% Promo FD

    Bie3 Control Linea Slim Body 500 mg 80 capsules

    Regular price €10,20 0,13 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,05
    You are saving: -€0,85
    0,13 € / 1ud
  • Sotya Chitosan, 100 Capsules
    -18% Promo FD

    Sotya Chitosan, 100 Capsules

    Regular price €6,82 0,07 € / 1ud
    Sale price €6,82 Regular price €8,29
    You are saving: -€1,47
    0,07 € / 1ud
  • Ioox Fortrix sachets 20 single-dose units
    -20%

    Ioox Fortrix sachets 20 single-dose units

    Regular price €17,00 0,85 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €21,12
    You are saving: -€4,12
    0,85 € / 1ud
  •  
  • A. Vogel Oftalforce Drops , 10 ml
    -29%

    A. Vogel Oftalforce Drops , 10 ml

    Regular price €14,20 142,0 € / 100ml
    Sale price €14,20 Regular price €19,91
    You are saving: -€5,71
    142,0 € / 100ml
  •  
  • Ghf Cascara Sagrada 500Mg. 100 Tablets
    -7%

    Ghf Cascara Sagrada 500Mg. 100 Tablets

    Regular price €4,40 0,04 € / 1ud
    Sale price €4,40 Regular price €4,74
    You are saving: -€0,34
    0,04 € / 1ud
  •  
  • Naturando Senotop 60 Tablets
    -34% Promo FD

    Naturando Senotop 60 Tablets

    Regular price €17,20 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,20 Regular price €26,00
    You are saving: -€8,80
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural Normacid 1250 Mg, 32 Tablets
    -10%

    Soria Natural Normacid 1250 Mg, 32 Tablets

    Regular price €5,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €5,40 Regular price €6,00
    You are saving: -€0,60
    0,17 € / 1ud
  • Aboca Colilen IBS, 2x96 Capsules
    -25%

    Aboca Colilen IBS, 2x96 Capsules

    Regular price €53,80 0,28 € / 1ud
    Sale price €53,80 Regular price €71,80
    You are saving: -€18,00
    0,28 € / 1ud
  • Botanicapharma Fennel, 500 Mg 60 Tablets
    -5%

    Botanicapharma Fennel, 500 Mg 60 Tablets

    Regular price €6,20 0,1 € / 1ud
    Sale price €6,20 Regular price €6,53
    You are saving: -€0,33
    0,1 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablets

    Regular price €9,80 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Vilardell Digest Digesben 30 capsules
    -12% Promo FD

    Vilardell Digest Digesben 30 capsules

    Regular price €10,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,58
    You are saving: -€1,38
    0,34 € / 1ud
  • Dherbos Normo Lx, 75 Tablets
    -22% Promo FD

    Dherbos Normo Lx, 75 Tablets

    Regular price €12,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €15,87
    You are saving: -€3,47
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Soria Natural 17-C Flatusor Prol. Sxxi Release, 30 Capsules
    -10% Promo FD

    Soria Natural 17-C Flatusor Prol. Sxxi Release, 30 Capsules

    Regular price €11,25 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,25 Regular price €12,50
    You are saving: -€1,25
    0,38 € / 1ud
  •  
  • Aboca Melilax Pediatric, 2x6 Microenemas of 5 grams
    -28%

    Aboca Melilax Pediatric, 2x6 Microenemas of 5 grams

    Regular price €16,20 162,0 € / 100gr
    Sale price €16,20 Regular price €22,40
    You are saving: -€6,20
    162,0 € / 100gr
  • Arkopharma Arkocápsulas Plantago Bio, 2X84 Capsules
    -16%

    Arkopharma Arkocápsulas Plantago Bio, 2X84 Capsules

    Regular price €24,00 0,14 € / 1ud
    Sale price €24,00 Regular price €28,64
    You are saving: -€4,64
    0,14 € / 1ud
  • Health Aid Wintervits 30 tablets
    -8%

    Health Aid Wintervits 30 tablets

    Regular price €18,90
    Sale price €18,90 Regular price €20,56
    You are saving: -€1,66
  • A.Vogel Echinaforce Forte 30 Compr Bioforce
    -11%

    A.Vogel Echinaforce Forte 30 Compr Bioforce

    Regular price €16,90 16,9 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €19,00
    You are saving: -€2,10
    16,9 € / 1ud
  • Pinisan D3+K2 Nutranature , 60 capsules
    -13%

    Pinisan D3+K2 Nutranature , 60 capsules

    Regular price €8,30 0,14 € / 1ud
    Sale price €8,30 Regular price €9,52
    You are saving: -€1,22
    0,14 € / 1ud
  • Sotya Multivitamin & Mineral 820Mg, 60 Capsules
    -16% Promo FD

    Sotya Multivitamin & Mineral 820Mg, 60 Capsules

    Regular price €6,50 0,11 € / 1ud
    Sale price €6,50 Regular price €7,73
    You are saving: -€1,23
    0,11 € / 1ud
  • Tongil Pure Curcuma Savings Formula , 80 capsules
    -15%

    Tongil Pure Curcuma Savings Formula , 80 capsules

    Regular price €30,60 0,38 € / 1ud
    Sale price €30,60 Regular price €35,86
    You are saving: -€5,26
    0,38 € / 1ud
  • Cinfa Respimar Cleansing And Hydration 120 ml
    -17%

    Cinfa Respimar Cleansing And Hydration 120 ml

    Regular price €10,00 8,33 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,00
    8,33 € / 100ml
  • Juanola Children Cough Syrup 150 ml
    -54% Promo FD

    Juanola Children Cough Syrup 150 ml

    Regular price €7,20 4,8 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €15,62
    You are saving: -€8,42
    4,8 € / 100ml
  • Aquilea Mucus Syrup 200 ml
    -26%

    Aquilea Mucus Syrup 200 ml

    Regular price €9,30 4,65 € / 100ml
    Sale price €9,30 Regular price €12,58
    You are saving: -€3,28
    4,65 € / 100ml
  • APIVITA Organic Throat Spray with Propolis and Marshmallow, 30 ml
    -31%

    APIVITA Organic Throat Spray with Propolis and Marshmallow, 30 ml

    Regular price €8,90 29,67 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €12,90
    You are saving: -€4,00
    29,67 € / 100ml