Collection:

Natural products for the digestive system

  • Nature Essential Dig-Max® , 50 capsules
    -17%

    Nature Essential Dig-Max® , 50 capsules

    Regular price €5,10 0,1 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €6,18
    You are saving: -€1,08
    0,1 € / 1ud
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27% Oportunidades

    Lamberts Candaway , 60 tablets

    Regular price €28,40 28,4 € / 1ud
    Sale price €28,40 Regular price €38,80
    You are saving: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Lamberts Fos , 500 gr
    -25%

    Lamberts Fos , 500 gr

    Regular price €26,90 5,38 € / 100gr
    Sale price €26,90 Regular price €35,90
    You are saving: -€9,00
    5,38 € / 100gr
  • Aboca Neobianacid, 2x45 Tablets
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2x45 Tablets

    Regular price €29,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €35,00
    You are saving: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, Pack 2x130 gr

    Regular price €28,60 11,0 € / 100gr
    Sale price €28,60 Regular price €30,74
    You are saving: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Lamberts 5Htp 100Mg (Griffonia Seed Extract)60Comp
    -15%

    Lamberts 5Htp 100Mg (Griffonia Seed Extract)60Comp

    Regular price €29,80 29,8 € / 1ud
    Sale price €29,80 Regular price €35,00
    You are saving: -€5,20
    29,8 € / 1ud
  • Lamberts Ginger Ginger 60 Capsules
    -27% Oportunidades

    Lamberts Ginger Ginger 60 Capsules

    Regular price €20,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €27,70
    You are saving: -€7,50
    0,34 € / 1ud
  • Lamberts Florisene 90 Tablets
    -14% Promo FD

    Lamberts Florisene 90 Tablets

    Regular price €36,10 0,4 € / 1ud
    Sale price €36,10 Regular price €42,10
    You are saving: -€6,00
    0,4 € / 1ud
  • Lamberts Neuro-Logical 60 Capsules
    -23% Oportunidades

    Lamberts Neuro-Logical 60 Capsules

    Regular price €30,40 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,40 Regular price €39,55
    You are saving: -€9,15
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts Artichoke Artichoke (Ibisene) 180 Tablets
    -13%

    Lamberts Artichoke Artichoke (Ibisene) 180 Tablets

    Regular price €32,40 0,18 € / 1ud
    Sale price €32,40 Regular price €37,45
    You are saving: -€5,05
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb Powder 165Gr.
    -24%

    Lamberts Magasorb Powder 165Gr.

    Regular price €27,30 16,55 € / 100gr
    Sale price €27,30 Regular price €35,95
    You are saving: -€8,65
    16,55 € / 100gr
  • Lamberts Fema 45+ 180 Tablets
    -26%

    Lamberts Fema 45+ 180 Tablets

    Regular price €40,50 0,18 € / 1ud
    Sale price €40,50 Regular price €54,74
    You are saving: -€14,24
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Primrose Oil Extra High Potency. With Borage 90Ca
    -28% Promo FD

    Lamberts Primrose Oil Extra High Potency. With Borage 90Ca

    Regular price €25,00 25,0 € / 1ud
    Sale price €25,00 Regular price €34,95
    You are saving: -€9,95
    25,0 € / 1ud
  • Lamberts Primula Oil 500 Mg. 180 Capsules
    -23% Promo FD

    Lamberts Primula Oil 500 Mg. 180 Capsules

    Regular price €27,90 0,16 € / 1ud
    Sale price €27,90 Regular price €36,25
    You are saving: -€8,35
    0,16 € / 1ud
  • Lamberts Curcuma Fast Release 120 Tablets
    -11%

    Lamberts Curcuma Fast Release 120 Tablets

    Regular price €45,00 0,38 € / 1ud
    Sale price €45,00 Regular price €50,70
    You are saving: -€5,70
    0,38 € / 1ud
  • Lamberts Rose Hips 10.000Mg (Rose Hips) 60Tabs.
    -11%

    Lamberts Rose Hips 10.000Mg (Rose Hips) 60Tabs.

    Regular price €22,30 22,3 € / 1ud
    Sale price €22,30 Regular price €25,15
    You are saving: -€2,85
    22,3 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 30 tablets
    -8%

    Fuca Natulivia, 30 tablets

    Regular price €10,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €11,05
    You are saving: -€0,85
    0,34 € / 1ud
  • Fuca Natulivia, 60 tablets
    -5%

    Fuca Natulivia, 60 tablets

    Regular price €16,20 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €17,05
    You are saving: -€0,85
    0,27 € / 1ud
  • El Naturalista Digesnatur Gases 48 Capsules
    -17%

    El Naturalista Digesnatur Gases 48 Capsules

    Regular price €10,60 0,22 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €12,84
    You are saving: -€2,24
    0,22 € / 1ud
  • El Naturalista Digesnatur 48 capsules
    -21% Promo FD

    El Naturalista Digesnatur 48 capsules

    Regular price €8,10 0,17 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €10,26
    You are saving: -€2,16
    0,17 € / 1ud
  • Neo Lion's Mane, 60 capsules
    -9%

    Neo Lion's Mane, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €41,68
    You are saving: -€3,58
    0,64 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablets

    Regular price €9,80 0,16 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 250 mg 10 capsules
    -12%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 250 mg 10 capsules

    Regular price €10,00 1,0 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €11,37
    You are saving: -€1,37
    1,0 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules
    -19%

    Arkopharma Arkocápsulas Fennel, 45 Capsules

    Regular price €7,80 0,17 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €9,58
    You are saving: -€1,78
    0,17 € / 1ud
  • Neo Cascara Sagrada 45 capsules
    -34%

    Neo Cascara Sagrada 45 capsules

    Regular price €8,20
    Sale price €8,20 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,20
  • Neo Mico Int, 60 capsules
    -14%

    Neo Mico Int, 60 capsules

    Regular price €36,80 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,80 Regular price €42,84
    You are saving: -€6,04
    0,61 € / 1ud
  • Neo Mico Gst, 60 capsules
    -5%

    Neo Mico Gst, 60 capsules

    Regular price €38,90 0,65 € / 1ud
    Sale price €38,90 Regular price €41,16
    You are saving: -€2,26
    0,65 € / 1ud
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -31%

    Neo Reishi Balance, 30 capsules

    Regular price €13,50 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €19,50
    You are saving: -€6,00
    0,45 € / 1ud
  • Casenfibra Junior Liquid Vegetable Fibre 14 Stick 5 ml
    -8% Promo FD

    Casenfibra Junior Liquid Vegetable Fibre 14 Stick 5 ml

    Regular price €12,90 258,0 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €14,00
    You are saving: -€1,10
    258,0 € / 100ml
  • Botanicapharma Plum Fibre + Pectin, 100 Tablets
    -32%

    Botanicapharma Plum Fibre + Pectin, 100 Tablets

    Regular price €5,80 0,06 € / 1ud
    Sale price €5,80 Regular price €8,50
    You are saving: -€2,70
    0,06 € / 1ud