Collection:

Natural products for the digestive system

  • Integralia Dren Originalia 60 Capsules
    -40% Promo FD

    Integralia Dren Originalia 60 Capsules

    Regular price €11,80 0,2 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €19,72
    You are saving: -€7,92
    0,2 € / 1ud
  • Gsn Digestif 50 Tabletsx1180Mg. (New Formula)
    -5% Promo FD

    Gsn Digestif 50 Tabletsx1180Mg. (New Formula)

    Regular price €9,20 9,2 € / 1ud
    Sale price €9,20 Regular price €9,68
    You are saving: -€0,48
    9,2 € / 1ud
  • Tongil Niveldol 30 Capsules
    -15% Promo FD

    Tongil Niveldol 30 Capsules

    Regular price €20,40 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €24,00
    You are saving: -€3,60
    0,68 € / 1ud
  • Tongil Nivelax (Laxabel) 30 Lineabel Capsules
    -11% Promo FD

    Tongil Nivelax (Laxabel) 30 Lineabel Capsules

    Regular price €13,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €15,50
    You are saving: -€1,70
    0,46 € / 1ud
  • Tongil Nivelhepa 40 Capsules
    -13% Promo FD

    Tongil Nivelhepa 40 Capsules

    Regular price €19,40 0,49 € / 1ud
    Sale price €19,40 Regular price €22,20
    You are saving: -€2,80
    0,49 € / 1ud
  • Rhatma Zen Leg Rest Emulsion 250Ml
    -5% Promo FD

    Rhatma Zen Leg Rest Emulsion 250Ml

    Regular price €25,40 10,16 € / 100ml
    Sale price €25,40 Regular price €26,74
    You are saving: -€1,34
    10,16 € / 100ml
  • Specchiasol Ferzym Junior 10Vials
    -10%

    Specchiasol Ferzym Junior 10Vials

    Regular price €14,28 1,43 € / 1ud
    Sale price €14,28 Regular price €15,87
    You are saving: -€1,59
    1,43 € / 1ud
  • Specchiasol Nocist Intensive 7Sbrs.
    -39% Promo FD

    Specchiasol Nocist Intensive 7Sbrs.

    Regular price €16,90 16,9 € / 1ud
    Sale price €16,90 Regular price €27,86
    You are saving: -€10,96
    16,9 € / 1ud
  • Specchiasol Cotilax 170Ml.
    -26%

    Specchiasol Cotilax 170Ml.

    Sold out
    Let me know
  • Tongil Hawthorn Active Oils 60Pearls
    -12% Promo FD

    Tongil Hawthorn Active Oils 60Pearls

    Regular price €8,10 0,14 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €9,16
    You are saving: -€1,06
    0,14 € / 1ud
  • Tongil Chitofort Green 60 Capsules Lineabel
    -16% Promo FD

    Tongil Chitofort Green 60 Capsules Lineabel

    Sold out
    Let me know
  • Tongil Ashwagandha 30V Capsules
    -16% Promo FD

    Tongil Ashwagandha 30V Capsules

    Regular price €15,00 15,0 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €17,80
    You are saving: -€2,80
    15,0 € / 1ud
  • Atika Pyrocalm 18Sticks.
    -11%

    Atika Pyrocalm 18Sticks.

    Regular price €19,70 1,09 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €22,20
    You are saving: -€2,50
    1,09 € / 1ud
  • Atika Calmacare 60 Capsules
    -25%

    Atika Calmacare 60 Capsules

    Regular price €29,10 0,49 € / 1ud
    Sale price €29,10 Regular price €38,87
    You are saving: -€9,77
    0,49 € / 1ud
  • Atika Evaprob 15 Tablets
    -17% Promo FD

    Atika Evaprob 15 Tablets

    Regular price €21,40 1,43 € / 1ud
    Sale price €21,40 Regular price €25,68
    You are saving: -€4,28
    1,43 € / 1ud
  • Erbenobili Rhalax Grani Compost Laxative 25G
    -36% Promo FD

    Erbenobili Rhalax Grani Compost Laxative 25G

    Regular price €8,10 32,4 € / 100gr
    Sale price €8,10 Regular price €12,57
    You are saving: -€4,47
    32,4 € / 100gr
  • Erbenobili Poppy - Scholtzia Ecolzia Extract Fitomater 50Ml
    -36%

    Erbenobili Poppy - Scholtzia Ecolzia Extract Fitomater 50Ml

    Regular price €11,40 22,8 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €17,86
    You are saving: -€6,46
    22,8 € / 100ml
  • Erbenobili Hypericum Hypericum Ipericum Extract Phytomater 50Ml
    -36% Promo FD

    Erbenobili Hypericum Hypericum Ipericum Extract Phytomater 50Ml

    Regular price €11,40 22,8 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €17,86
    You are saving: -€6,46
    22,8 € / 100ml
  • Erbenobili Ananas Pineapple Extract Phytomater 50Ml
    -36% Promo FD

    Erbenobili Ananas Pineapple Extract Phytomater 50Ml

    Regular price €11,50 23,0 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €17,86
    You are saving: -€6,36
    23,0 € / 100ml
  • Phytovit Lombritox 250Ml.
    -33%

    Phytovit Lombritox 250Ml.

    Regular price €14,40 5,76 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €21,36
    You are saving: -€6,96
    5,76 € / 100ml
  • El Valle Infenot 30 Capsules
    -32% Promo FD

    El Valle Infenot 30 Capsules

    Regular price €15,60 0,52 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €22,86
    You are saving: -€7,26
    0,52 € / 1ud
  • El Valle Tostop 50Ml.
    -30% Promo FD

    El Valle Tostop 50Ml.

    Regular price €12,00 24,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €17,14
    You are saving: -€5,14
    24,0 € / 100ml
  • El Valle Naturgass 180 Tablets
    -30% Promo FD

    El Valle Naturgass 180 Tablets

    Regular price €12,00 0,07 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €17,14
    You are saving: -€5,14
    0,07 € / 1ud
  • Cfn Hplr Fs (Pylori Fs) 60 Capsules
    -37%

    Cfn Hplr Fs (Pylori Fs) 60 Capsules

    Regular price €24,40 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,40 Regular price €38,43
    You are saving: -€14,03
    0,41 € / 1ud
  • Cfn Berberine Aristata 90 Capsules
    -22% Promo FD

    Cfn Berberine Aristata 90 Capsules

    Regular price €45,52 0,51 € / 1ud
    Sale price €45,52 Regular price €58,27
    You are saving: -€12,75
    0,51 € / 1ud
  • Cfn Bacter Fs 90Pearls
    -37%

    Cfn Bacter Fs 90Pearls

    Regular price €21,30 0,24 € / 1ud
    Sale price €21,30 Regular price €33,57
    You are saving: -€12,27
    0,24 € / 1ud
  • Cfn Entero Activ Junior 30Sticks
    -26%

    Cfn Entero Activ Junior 30Sticks

    Regular price €29,10 0,97 € / 1ud
    Sale price €29,10 Regular price €39,40
    You are saving: -€10,30
    0,97 € / 1ud
  • Cfn Metal Exit Fs 90 Capsules
    -26%

    Cfn Metal Exit Fs 90 Capsules

    Regular price €27,99 0,31 € / 1ud
    Sale price €27,99 Regular price €37,78
    You are saving: -€9,79
    0,31 € / 1ud
  • Cfn Ocusan 60 Capsules
    -23% Promo FD

    Cfn Ocusan 60 Capsules

    Regular price €30,70 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,70 Regular price €39,86
    You are saving: -€9,16
    0,51 € / 1ud
  • Cfn Tiro Activ Fs 60 Capsules
    -20% Promo FD

    Cfn Tiro Activ Fs 60 Capsules

    Regular price €21,50 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €26,82
    You are saving: -€5,32
    0,36 € / 1ud