Collection:

Natural products for the digestive system

  • Plantapol Carbopol 60 Capsules
    -34% Promo FD

    Plantapol Carbopol 60 Capsules

    Regular price €7,50 0,13 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €11,36
    You are saving: -€3,86
    0,13 € / 1ud
  • Plantapol Artichoke 100 Tablets
    -33%

    Plantapol Artichoke 100 Tablets

    Regular price €11,50 0,12 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,66
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Aloe-Sen-Frangula-Inulin 100 Tablets
    -30% Promo FD

    Plantapol Aloe-Sen-Frangula-Inulin 100 Tablets

    Regular price €12,00 0,12 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,16
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Ginger 600Mg. 60 Capsules
    -33% Promo FD

    Plantapol Ginger 600Mg. 60 Capsules

    Regular price €13,50 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Drenaspol With Stevia 500Ml.
    -37% Promo FD

    Plantapol Drenaspol With Stevia 500Ml.

    Regular price €23,20 4,64 € / 100ml
    Sale price €23,20 Regular price €36,79
    You are saving: -€13,59
    4,64 € / 100ml
  • Plantapol Rdsc Plus Lion's Mane + Rose Hips 60 Capsules
    -33% Promo FD

    Plantapol Rdsc Plus Lion's Mane + Rose Hips 60 Capsules

    Regular price €37,90 0,63 € / 1ud
    Sale price €37,90 Regular price €56,57
    You are saving: -€18,67
    0,63 € / 1ud
  • Plantapol Soya Lecithin 400Gr. Mg Bag
    -36%

    Plantapol Soya Lecithin 400Gr. Mg Bag

    Regular price €12,50 3,13 € / 100gr
    Sale price €12,50 Regular price €19,64
    You are saving: -€7,14
    3,13 € / 100gr
  • Plantapol F Transfer 1 80 Capsules
    -17% Promo FD

    Plantapol F Transfer 1 80 Capsules

    Regular price €32,60 0,41 € / 1ud
    Sale price €32,60 Regular price €39,19
    You are saving: -€6,59
    0,41 € / 1ud
  • Plantapol Coral Ph 60 Capsules
    -38% Promo FD

    Plantapol Coral Ph 60 Capsules

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €28,36
    You are saving: -€10,86
    0,29 € / 1ud
  • Plantapol Enzypapaya 90 Tablets
    -33% Promo FD

    Plantapol Enzypapaya 90 Tablets

    Regular price €13,50 0,15 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,59
    0,15 € / 1ud
  • Marnys Phytalgem Depu 20Vials
    -25% Promo FD

    Marnys Phytalgem Depu 20Vials

    Regular price €26,00 1,3 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €34,79
    You are saving: -€8,79
    1,3 € / 1ud
  • Marnys Chitomar 120 Capsules
    -25% Promo FD

    Marnys Chitomar 120 Capsules

    Regular price €24,80 0,21 € / 1ud
    Sale price €24,80 Regular price €33,15
    You are saving: -€8,35
    0,21 € / 1ud
  • Plannatur Easy Digest 60 Capsules
    -29% Promo FD

    Plannatur Easy Digest 60 Capsules

    Regular price €20,40 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €28,88
    You are saving: -€8,48
    0,34 € / 1ud
  • Plannatur Igenorm 30 Capsules
    -30%

    Plannatur Igenorm 30 Capsules

    Regular price €22,60 0,75 € / 1ud
    Sale price €22,60 Regular price €32,33
    You are saving: -€9,73
    0,75 € / 1ud
  • Plannatur Varifluid 60 Capsules
    -27% Promo FD

    Plannatur Varifluid 60 Capsules

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €24,06
    You are saving: -€6,56
    0,29 € / 1ud
  • Plannatur Dren Pur 250Ml.
    -5% Promo FD

    Plannatur Dren Pur 250Ml.

    Regular price €14,81 5,92 € / 100ml
    Sale price €14,81 Regular price €15,59
    You are saving: -€0,78
    5,92 € / 100ml
  • Plannatur Antiacido 30 Tablets
    -27% Promo FD

    Plannatur Antiacido 30 Tablets

    Regular price €14,10 0,47 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €19,36
    You are saving: -€5,26
    0,47 € / 1ud
  • Alpha Herbal L-Glycine Powder 200Gr.
    -26% Promo FD

    Alpha Herbal L-Glycine Powder 200Gr.

    Regular price €21,50 10,75 € / 100gr
    Sale price €21,50 Regular price €29,08
    You are saving: -€7,58
    10,75 € / 100gr
  • Alpha Herbal Magnesium Citrate Powder 200Gr.
    -21% Promo FD

    Alpha Herbal Magnesium Citrate Powder 200Gr.

    Regular price €13,65 6,83 € / 100gr
    Sale price €13,65 Regular price €17,29
    You are saving: -€3,64
    6,83 € / 100gr
  • Alpha Herbal Sea Buckthorn Omega 7 90Pearls
    -25%

    Alpha Herbal Sea Buckthorn Omega 7 90Pearls

    Regular price €20,20 0,22 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €27,05
    You are saving: -€6,85
    0,22 € / 1ud
  • Alpha Herbal Methyl-Cellulose 90 Capsules
    -27% Promo FD

    Alpha Herbal Methyl-Cellulose 90 Capsules

    Regular price €15,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €21,15
    You are saving: -€5,75
    0,17 € / 1ud
  • Alpha Herbal Magnesium Citrate 90 Capsules
    -25% Promo FD

    Alpha Herbal Magnesium Citrate 90 Capsules

    Regular price €20,20 0,22 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €27,02
    You are saving: -€6,82
    0,22 € / 1ud
  • Integralia Artichoke Extract 60Vcaps.
    -25% Promo FD

    Integralia Artichoke Extract 60Vcaps.

    Regular price €11,10 11,1 € / 1ud
    Sale price €11,10 Regular price €14,82
    You are saving: -€3,72
    11,1 € / 1ud
  • Integralia Boldo Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Boldo Extract 60Vcaps.

    Regular price €11,70 11,7 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €16,54
    You are saving: -€4,84
    11,7 € / 1ud
  • Integralia Harpagofito Extract 60Vcaps.
    -8% Promo FD

    Integralia Harpagofito Extract 60Vcaps.

    Regular price €11,70 11,7 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €12,66
    You are saving: -€0,96
    11,7 € / 1ud
  • Integralia Green Tea Dry Extract 60V Capsules
    -28% Promo FD

    Integralia Green Tea Dry Extract 60V Capsules

    Regular price €10,60 10,6 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €14,82
    You are saving: -€4,22
    10,6 € / 1ud
  • Integralia Cranberry Syrup 500ml.
    -41% Promo FD

    Integralia Cranberry Syrup 500ml.

    Regular price €14,90 2,98 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €25,05
    You are saving: -€10,15
    2,98 € / 100ml
  • Integralia Echinacea Concentrate 50Ml.
    -39%

    Integralia Echinacea Concentrate 50Ml.

    Regular price €17,94 35,88 € / 100ml
    Sale price €17,94 Regular price €29,39
    You are saving: -€11,45
    35,88 € / 100ml
  • Integralia Olivo Complex Extract 50Ml.
    -44%

    Integralia Olivo Complex Extract 50Ml.

    Regular price €10,90 21,8 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €19,38
    You are saving: -€8,48
    21,8 € / 100ml
  • Integralia Valerian Complex Extract 50Ml.
    -35% Promo FD

    Integralia Valerian Complex Extract 50Ml.

    Regular price €12,60 25,2 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €19,38
    You are saving: -€6,78
    25,2 € / 100ml