Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Artero Vitalising Shampoo 5L
    -12%

    Artero Vitalising Shampoo 5L

    Regular price €82,90 8290,0 € / 1kg
    Sale price €82,90 Regular price €93,97
    You are saving: -€11,07
    8290,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Moisturising Shampoo 250Ml
    -24%

    Artero Moisturising Shampoo 250Ml

    Regular price €11,00 4,4 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €14,43
    You are saving: -€3,43
    4,4 € / 100ml
  • Artero Moisturising Shampoo 5Lt
    -10%

    Artero Moisturising Shampoo 5Lt

    Regular price €82,10 1,64 € / 100ml
    Sale price €82,10 Regular price €90,95
    You are saving: -€8,85
    1,64 € / 100ml
  • Artero Basic Shampoo 5L
    -10%

    Artero Basic Shampoo 5L

    Regular price €48,30 0,97 € / 100ml
    Sale price €48,30 Regular price €53,47
    You are saving: -€5,17
    0,97 € / 100ml
  •  
  • Artero Conditioner Protein Vital 100
    -12%

    Artero Conditioner Protein Vital 100

    Regular price €16,20 16,2 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €18,42
    You are saving: -€2,22
    16,2 € / 1ud
  •  
  • Artero Intensifyng 1Lt
    -6%

    Artero Intensifyng 1Lt

    Regular price €54,50 5,45 € / 100ml
    Sale price €54,50 Regular price €58,27
    You are saving: -€3,77
    5,45 € / 100ml
  •  
  • Artero Hygiene Speedchampu Dry 300 Ml
    -7%

    Artero Hygiene Speedchampu Dry 300 Ml

    Regular price €16,50 5,5 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €17,79
    You are saving: -€1,29
    5,5 € / 100ml
  • Botanicapets Insect Repellent Shampoo 250Ml
    -20%

    Botanicapets Insect Repellent Shampoo 250Ml

    Regular price €7,20 2,88 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €8,97
    You are saving: -€1,77
    2,88 € / 100ml
  • Artero Oil Fresh Cooling Spray
    -23%

    Artero Oil Fresh Cooling Spray

    Regular price €15,00 1500,0 € / 1kg
    Sale price €15,00 Regular price €19,47
    You are saving: -€4,47
    1500,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Blade Care Oil 500Ml
    -6%

    Artero Blade Care Oil 500Ml

    Regular price €12,80 2,56 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €13,65
    You are saving: -€0,85
    2,56 € / 100ml
  •  
  • Artero Protein Vital Conditioner 650Ml
    -17%

    Artero Protein Vital Conditioner 650Ml

    Regular price €60,90 9,37 € / 100ml
    Sale price €60,90 Regular price €73,21
    You are saving: -€12,31
    9,37 € / 100ml
  •  
  • Artero Pretty Eyes, 300 ml
    -16%

    Artero Pretty Eyes, 300 ml

    Regular price €13,80 1380,0 € / 1kg
    Sale price €13,80 Regular price €16,50
    You are saving: -€2,70
    1380,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Matt-X
    -16%

    Artero Matt-X

    Regular price €20,90 2090,0 € / 1kg
    Sale price €20,90 Regular price €24,97
    You are saving: -€4,07
    2090,0 € / 1kg
  • Artero Shampoo Blanc 250 Ml
    -31%

    Artero Shampoo Blanc 250 Ml

    Regular price €12,30 4,92 € / 100ml
    Sale price €12,30 Regular price €17,72
    You are saving: -€5,42
    4,92 € / 100ml
  • Artero White Shampoo 5L
    -19%

    Artero White Shampoo 5L

    Regular price €90,40 1,81 € / 100ml
    Sale price €90,40 Regular price €110,93
    You are saving: -€20,53
    1,81 € / 100ml
  • Artero Hygiene Perfume Impact 90 Ml
    -32%

    Artero Hygiene Perfume Impact 90 Ml

    Regular price €18,20 20,22 € / 100ml
    Sale price €18,20 Regular price €26,58
    You are saving: -€8,38
    20,22 € / 100ml
  • Artero Hygiene Perfume Violet 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Perfume Violet 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  •  
  • Artero Blade 10 Top Class 16Mm
    -5%

    Artero Blade 10 Top Class 16Mm

    Regular price €53,00 5300,0 € / 1kg
    Sale price €53,00 Regular price €55,79
    You are saving: -€2,79
    5300,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm
    -14%

    Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm

    Regular price €45,30 4530,0 € / 1kg
    Sale price €45,30 Regular price €52,85
    You are saving: -€7,55
    4530,0 € / 1kg
  • Artero 5F Top Class 6Mm Blade
    -12%

    Artero 5F Top Class 6Mm Blade

    Regular price €56,80 5680,0 € / 1kg
    Sale price €56,80 Regular price €64,20
    You are saving: -€7,40
    5680,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7 Top Class
    -21%

    Artero Blade 7 Top Class

    Regular price €47,90 4790,0 € / 1kg
    Sale price €47,90 Regular price €60,42
    You are saving: -€12,52
    4790,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7F Top Class 3Mm
    -5%

    Artero Blade 7F Top Class 3Mm

    Regular price €61,70 6170,0 € / 1kg
    Sale price €61,70 Regular price €64,95
    You are saving: -€3,25
    6170,0 € / 1kg
  • Artero Porous Stone Trimming
    -5%

    Artero Porous Stone Trimming

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €5,89
    You are saving: -€0,29
    560,0 € / 1kg
  • Artero Cat Shampoo 250 Ml
    -6% Promo FD

    Artero Cat Shampoo 250 Ml

    Regular price €11,30 4,52 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €12,00
    You are saving: -€0,70
    4,52 € / 100ml
  • Artero Cat Shampoo 1L
    -6%

    Artero Cat Shampoo 1L

    Regular price €28,80 2,88 € / 100ml
    Sale price €28,80 Regular price €30,80
    You are saving: -€2,00
    2,88 € / 100ml
  • Artero Mosquito Recto Inox
    -14%

    Artero Mosquito Recto Inox

    Regular price €17,40 1740,0 € / 1kg
    Sale price €17,40 Regular price €20,23
    You are saving: -€2,83
    1740,0 € / 1kg
  • Artero Keratin Vital Conditioner 650Ml
    -14%

    Artero Keratin Vital Conditioner 650Ml

    Regular price €64,80 9,97 € / 100ml
    Sale price €64,80 Regular price €75,78
    You are saving: -€10,98
    9,97 € / 100ml
  • Artero Keratin Vital Conditioner 100
    -9%

    Artero Keratin Vital Conditioner 100

    Regular price €15,70 15,7 € / 1ud
    Sale price €15,70 Regular price €17,30
    You are saving: -€1,60
    15,7 € / 1ud
  • Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml