Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Artero Static Control 150 Ml
    -11%

    Artero Static Control 150 Ml

    Regular price €12,20 8,13 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €13,73
    You are saving: -€1,53
    8,13 € / 100ml
  •  
  • Artero Podium Strong Hold Hairspray 500 Ml
    -19%

    Artero Podium Strong Hold Hairspray 500 Ml

    Regular price €21,80 4,36 € / 100ml
    Sale price €21,80 Regular price €27,05
    You are saving: -€5,25
    4,36 € / 100ml
  • Artero Protein & Keratin Display 12Ud
    -13%

    Artero Protein & Keratin Display 12Ud

    Regular price €151,00 15100,0 € / 1kg
    Sale price €151,00 Regular price €174,06
    You are saving: -€23,06
    15100,0 € / 1kg
  • Artero Sprinter Machine
    -34%

    Artero Sprinter Machine

    Regular price €17,30 1730,0 € / 1kg
    Sale price €17,30 Regular price €26,39
    You are saving: -€9,09
    1730,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Baby Shampoo 250 Ml
    -13% Promo FD

    Artero Baby Shampoo 250 Ml

    Regular price €12,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €14,32
    You are saving: -€1,82
    5,0 € / 100ml
  •  
  • Artero Relax Shampoo 250 Ml
    -10% Promo FD

    Artero Relax Shampoo 250 Ml

    Regular price €14,80 5,92 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €16,42
    You are saving: -€1,62
    5,92 € / 100ml
  •  
  • Artero Relax Shampoo 5L
    -13%

    Artero Relax Shampoo 5L

    Regular price €118,20 2,36 € / 100ml
    Sale price €118,20 Regular price €135,85
    You are saving: -€17,65
    2,36 € / 100ml
  • Douxo S3 Pyo Protective Shampoo, 200 ml
    -5%

    Douxo S3 Pyo Protective Shampoo, 200 ml

    Regular price €19,90 9,95 € / 100ml
    Sale price €19,90 Regular price €21,05
    You are saving: -€1,15
    9,95 € / 100ml
  • Artero Tooth Cleaning Thimble
    -44%

    Artero Tooth Cleaning Thimble

    Regular price €5,40 540,0 € / 1kg
    Sale price €5,40 Regular price €9,68
    You are saving: -€4,28
    540,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Eye Cleaner Thimble
    -45% Promo FD

    Artero Eye Cleaner Thimble

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €10,15
    You are saving: -€4,55
    560,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Ear Cleaner Thimble
    -21% Promo FD

    Artero Ear Cleaner Thimble

    Regular price €5,60 560,0 € / 1kg
    Sale price €5,60 Regular price €7,05
    You are saving: -€1,45
    560,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent
    -5%

    Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent

    Regular price €10,90 1090,0 € / 1kg
    Sale price €10,90 Regular price €11,47
    You are saving: -€0,57
    1090,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Balsam Spray 250 Ml
    -12%

    Artero Balsam Spray 250 Ml

    Regular price €13,80 5,52 € / 100ml
    Sale price €13,80 Regular price €15,73
    You are saving: -€1,93
    5,52 € / 100ml
  • Artero Zoom Conditioning Foam
    -7%

    Artero Zoom Conditioning Foam

    Regular price €21,20 2120,0 € / 1kg
    Sale price €21,20 Regular price €22,70
    You are saving: -€1,50
    2120,0 € / 1kg
  • Artero Cleaning Towel Mitt
    -21%

    Artero Cleaning Towel Mitt

    Regular price €8,40 840,0 € / 1kg
    Sale price €8,40 Regular price €10,63
    You are saving: -€2,23
    840,0 € / 1kg
  • Artero Hygiene Perfume Fresh 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Perfume Fresh 90 Ml

    Regular price €21,20 23,56 € / 100ml
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Mix Conditioning Spray
    -7% Promo FD

    Artero Mix Conditioning Spray

    Regular price €15,10 15,1 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €16,19
    You are saving: -€1,09
    15,1 € / 1ud
  • Artero Auriclean Ear Powder 30Gr
    -23%

    Artero Auriclean Ear Powder 30Gr

    Regular price €14,40 480,0 € / 1kg
    Sale price €14,40 Regular price €18,82
    You are saving: -€4,42
    480,0 € / 1kg
  •  
  • Douxo Seb Spot On 25 x 2 ml
    -20%

    Douxo Seb Spot On 25 x 2 ml

    Regular price €76,40
    Sale price €76,40 Regular price €95,16
    You are saving: -€18,76
  •  
  • Douxo Seborrhoea Shampoo 200 ml
    -6% Promo FD

    Douxo Seborrhoea Shampoo 200 ml

    Regular price €19,90
    Sale price €19,90 Regular price €21,16
    You are saving: -€1,26
  • Ceva Adaptil Junior Collar
    -22%

    Ceva Adaptil Junior Collar

    Regular price €23,00 1210,53 € / 1kg
    Sale price €23,00 Regular price €29,42
    You are saving: -€6,42
    1210,53 € / 1kg
  • Advance Canine Adult Snack Articular Snack, 14 x 155 g, dog snacks
    -14%

    Advance Canine Adult Snack Articular Snack, 14 x 155 g, dog snacks

    Regular price €43,30 19,95 € / 1kg
    Sale price €43,30 Regular price €50,08
    You are saving: -€6,78
    19,95 € / 1kg
  • Advantix 24 Pipettes, 0,4 ml 0-4Kg
    -18%

    Advantix 24 Pipettes, 0,4 ml 0-4Kg

    Regular price €131,00 5,46 € / 1ud
    Sale price €131,00 Regular price €159,99
    You are saving: -€28,99
    5,46 € / 1ud
  • Advantix 24 Pipettes 1,0 ml 4-10Kg
    -18%

    Advantix 24 Pipettes 1,0 ml 4-10Kg

    Regular price €140,80 14080,0 € / 100ml
    Sale price €140,80 Regular price €171,57
    You are saving: -€30,77
    14080,0 € / 100ml
  • Advantix 24 Pipettes 2,5 ml 10-25Kg
    -17% Oportunidades

    Advantix 24 Pipettes 2,5 ml 10-25Kg

    Regular price €165,00 6600,0 € / 100ml
    Sale price €165,00 Regular price €198,94
    You are saving: -€33,94
    6600,0 € / 100ml
  • Advantix 24 Pipettes 4,0 ml +25Kg
    -18%

    Advantix 24 Pipettes 4,0 ml +25Kg

    Regular price €182,30 7,6 € / 1ud
    Sale price €182,30 Regular price €222,09
    You are saving: -€39,79
    7,6 € / 1ud
  • Ceva Adaptil Calm 3 Refill Pack 3 Months
    -15%

    Ceva Adaptil Calm 3 Refill Pack 3 Months

    Regular price €51,80 359,72 € / 1kg
    Sale price €51,80 Regular price €60,63
    You are saving: -€8,83
    359,72 € / 1kg
  • Adaptil Spray 60 ml
    -20%

    Adaptil Spray 60 ml

    Regular price €19,80 33,0 € / 100ml
    Sale price €19,80 Regular price €24,88
    You are saving: -€5,08
    33,0 € / 100ml
  • AdTab 12Mg Chewable Tablets Cats 0,5-2Kg, 1Cpd
    -13%

    AdTab 12Mg Chewable Tablets Cats 0,5-2Kg, 1Cpd

    Regular price €14,10 14,1 € / 1ud
    Sale price €14,10 Regular price €16,12
    You are saving: -€2,02
    14,1 € / 1ud
  • AdTab 48Mg Chewable Tablets Cats 2-8Kg, 1Cpd
    -11%

    AdTab 48Mg Chewable Tablets Cats 2-8Kg, 1Cpd

    Regular price €14,99 14,99 € / 1ud
    Sale price €14,99 Regular price €16,84
    You are saving: -€1,85
    14,99 € / 1ud