Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Karizoo Pestigon Dogs 20-40 Kg 4 Pipettes
    -14%

    Karizoo Pestigon Dogs 20-40 Kg 4 Pipettes

    Regular price €17,70 4,43 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €20,53
    You are saving: -€2,83
    4,43 € / 1ud
  •  
  • Karizoo Pestigon 50 Cats 4 Pipettes
    -10%

    Karizoo Pestigon 50 Cats 4 Pipettes

    Regular price €10,70 2,68 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €11,86
    You are saving: -€1,16
    2,68 € / 1ud
  • Keratex Frog Power Cleanser 50ml.
    -5%

    Keratex Frog Power Cleanser 50ml.

    Regular price €19,30 38,6 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €20,32
    You are saving: -€1,02
    38,6 € / 100ml
  • Kimiadapt 35, 60 tablets
    -20%

    Kimiadapt 35, 60 tablets

    Regular price €17,50 291,67 € / 1kg
    Sale price €17,50 Regular price €21,86
    You are saving: -€4,36
    291,67 € / 1kg
  •  
  • Kimiadapt 105, 60 tablets
    -10%

    Kimiadapt 105, 60 tablets

    Regular price €27,00 450,0 € / 1kg
    Sale price €27,00 Regular price €30,09
    You are saving: -€3,09
    450,0 € / 1kg
  •  
  • Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr
    -11%

    Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr

    Regular price €14,00 466,67 € / 1kg
    Sale price €14,00 Regular price €15,81
    You are saving: -€1,81
    466,67 € / 1kg
  •  
  • Klearotic, 118 ml
    -11%

    Klearotic, 118 ml

    Regular price €20,90 17,71 € / 100ml
    Sale price €20,90 Regular price €23,37
    You are saving: -€2,47
    17,71 € / 100ml
  • Konig Arthrobon, 240 tablets
    -5%

    Konig Arthrobon, 240 tablets

    Regular price €180,20 350,58 € / 1kg
    Sale price €180,20 Regular price €189,68
    You are saving: -€9,48
    350,58 € / 1kg
  • Konig Nutriderm Dha 400 Mg, 30 capsules
    -7% Promo FD

    Konig Nutriderm Dha 400 Mg, 30 capsules

    Regular price €32,50 738,64 € / 1kg
    Sale price €32,50 Regular price €35,05
    You are saving: -€2,55
    738,64 € / 1kg
  •  
  • Konig Nutriderm, 240 capsules
    -13%

    Konig Nutriderm, 240 capsules

    Regular price €80,30 198,27 € / 1kg
    Sale price €80,30 Regular price €92,02
    You are saving: -€11,72
    198,27 € / 1kg
  •  
  • Konig Gastrovet, 240 tablets
    -20% Promo FD

    Konig Gastrovet, 240 tablets

    Regular price €131,20 255,25 € / 1kg
    Sale price €131,20 Regular price €163,03
    You are saving: -€31,83
    255,25 € / 1kg
  •  
  • Konig Serenex Feline Trip Feline Tranquiliser Spray, 30 ml
    -7% Promo FD

    Konig Serenex Feline Trip Feline Tranquiliser Spray, 30 ml

    Regular price €16,00 53,33 € / 100ml
    Sale price €16,00 Regular price €17,18
    You are saving: -€1,18
    53,33 € / 100ml
  •  
  • Lenda Vetnature Dog Allergenic Solution , 10 kg
    -15%

    Lenda Vetnature Dog Allergenic Solution , 10 kg

    Regular price €60,20 0,6 € / 100gr
    Sale price €60,20 Regular price €71,03
    You are saving: -€10,83
    0,6 € / 100gr
  • Konig Serenex Trip Canine Calming Spray, 30 ml
    -11%

    Konig Serenex Trip Canine Calming Spray, 30 ml

    Regular price €16,00 53,33 € / 100ml
    Sale price €16,00 Regular price €17,88
    You are saving: -€1,88
    53,33 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 30 tablets
    -6%

    Konig Gastrovet, 30 tablets

    Regular price €21,10 458,7 € / 1kg
    Sale price €21,10 Regular price €22,54
    You are saving: -€1,44
    458,7 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Diffuser Refill, 40 ml
    -7% Promo FD

    Konig Serenex Feline Diffuser Refill, 40 ml

    Regular price €38,90 97,25 € / 100ml
    Sale price €38,90 Regular price €42,00
    You are saving: -€3,10
    97,25 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Pheromones, 70 ml
    -7%

    Konig Serenex Feline Pheromones, 70 ml

    Regular price €30,10 43,0 € / 100ml
    Sale price €30,10 Regular price €32,20
    You are saving: -€2,10
    43,0 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Diffuser, 50 g
    -6%

    Konig Serenex Feline Diffuser, 50 g

    Regular price €38,10 762,0 € / 1kg
    Sale price €38,10 Regular price €40,72
    You are saving: -€2,62
    762,0 € / 1kg
  •  
  • Konig NoNo Dog Behaviour Concealer, 82 ml
    -5%

    Konig NoNo Dog Behaviour Concealer, 82 ml

    Regular price €26,00 31,71 € / 100ml
    Sale price €26,00 Regular price €27,37
    You are saving: -€1,37
    31,71 € / 100ml
  •  
  • Konig Nono Cats, 82 ml
    -27%

    Konig Nono Cats, 82 ml

    Regular price €24,50 29,88 € / 100ml
    Sale price €24,50 Regular price €33,38
    You are saving: -€8,88
    29,88 € / 100ml
  • Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml
    -7% Promo FD

    Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml

    Regular price €28,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €28,00 Regular price €29,95
    You are saving: -€1,95
    14,0 € / 100ml
  • Petuxe Hypoallergenic Shampoo (Sensitive Skin). Zero%: Salt, Sulfates, Silicones,... 500 Ml
    -21%

    Petuxe Hypoallergenic Shampoo (Sensitive Skin). Zero%: Salt, Sulfates, Silicones,... 500 Ml

    Regular price €16,60 3,32 € / 100ml
    Sale price €16,60 Regular price €21,00
    You are saving: -€4,40
    3,32 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Spray, 100 ml
    -7%

    Konig Nutriderm Spray, 100 ml

    Regular price €27,10 27,1 € / 100ml
    Sale price €27,10 Regular price €29,00
    You are saving: -€1,90
    27,1 € / 100ml
  • Petuxe Hypoallergenic Shampoo (Sensitive Skin). Zero%: Salt, Sulfates, Silicones,... 5000 Ml
    -5%

    Petuxe Hypoallergenic Shampoo (Sensitive Skin). Zero%: Salt, Sulfates, Silicones,... 5000 Ml

    Regular price €93,10 1,86 € / 100ml
    Sale price €93,10 Regular price €98,00
    You are saving: -€4,90
    1,86 € / 100ml
  • Konig Nutriderm. 60 capsules
    -7%

    Konig Nutriderm. 60 capsules

    Regular price €25,10 369,12 € / 1kg
    Sale price €25,10 Regular price €26,87
    You are saving: -€1,77
    369,12 € / 1kg
  • Konig Nutriderm Drops, 15 ml
    -6%

    Konig Nutriderm Drops, 15 ml

    Regular price €24,10 1,61 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €25,76
    You are saving: -€1,66
    1,61 € / 1ud
  • Konig Arthrobon, 30 tablets
    -7%

    Konig Arthrobon, 30 tablets

    Regular price €30,00 74,07 € / 1kg
    Sale price €30,00 Regular price €32,10
    You are saving: -€2,10
    74,07 € / 1kg
  • Konig Arthrobon, 60 tablets
    -11%

    Konig Arthrobon, 60 tablets

    Regular price €51,80 512,87 € / 1kg
    Sale price €51,80 Regular price €57,94
    You are saving: -€6,14
    512,87 € / 1kg
  • Konig Dissuade Concentrate, 300 ml
    -7%

    Konig Dissuade Concentrate, 300 ml

    Regular price €38,10 12,7 € / 100ml
    Sale price €38,10 Regular price €40,76
    You are saving: -€2,66
    12,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Spray, 100 ml
    -9%

    Konig Dissuade Spray, 100 ml

    Regular price €13,70 13,7 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €14,98
    You are saving: -€1,28
    13,7 € / 100ml