Collection:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Konig Tratobes, 60 capsules
    -6%

    Konig Tratobes, 60 capsules

    Regular price €18,10 291,94 € / 1kg
    Sale price €18,10 Regular price €19,31
    You are saving: -€1,21
    291,94 € / 1kg
  •  
  • Konig Flatocalm, 60 capsules
    -7%

    Konig Flatocalm, 60 capsules

    Regular price €24,00 342,86 € / 1kg
    Sale price €24,00 Regular price €25,67
    You are saving: -€1,67
    342,86 € / 1kg
  • Konig Dissuade Plus, 200 ml
    -8%

    Konig Dissuade Plus, 200 ml

    Regular price €21,60 10,8 € / 100ml
    Sale price €21,60 Regular price €23,55
    You are saving: -€1,95
    10,8 € / 100ml
  • Konig Serenex Canine Pheromone Spray, 70 ml
    -5%

    Konig Serenex Canine Pheromone Spray, 70 ml

    Regular price €30,00 42,86 € / 100ml
    Sale price €30,00 Regular price €31,58
    You are saving: -€1,58
    42,86 € / 100ml
  •  
  • Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.
    -6%

    Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.

    Regular price €11,80 168,57 € / 1kg
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  •  
  • Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.
    -6% Promo FD

    Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.

    Regular price €11,80 168,57 € / 1kg
    Sale price €11,80 Regular price €12,62
    You are saving: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  •  
  • Dog Hygiene Bags 30Rolls x 50Bags
    -7%

    Dog Hygiene Bags 30Rolls x 50Bags

    Regular price €67,10 16,78 € / 1kg
    Sale price €67,10 Regular price €71,84
    You are saving: -€4,74
    16,78 € / 1kg
  • Lagripets Dog Cat 15 ml
    -8%

    Lagripets Dog Cat 15 ml

    Regular price €17,30 1,15 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €18,82
    You are saving: -€1,52
    1,15 € / 1ud
  • Lamberts Pet Nutrition (Vit. & Min.) Dog 90 Tablets
    -14% Promo FD

    Lamberts Pet Nutrition (Vit. & Min.) Dog 90 Tablets

    Regular price €16,70 0,19 € / 1ud
    Sale price €16,70 Regular price €19,35
    You are saving: -€2,65
    0,19 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Pet Nutrition Glucosamine Dog Cat 90 Tabletsmast
    -21%

    Lamberts Pet Nutrition Glucosamine Dog Cat 90 Tabletsmast

    Regular price €16,80 16,8 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €21,30
    You are saving: -€4,50
    16,8 € / 1ud
  •  
  • Lamberts Pet Nutrition Dog Calming 90 Tablets
    -13%

    Lamberts Pet Nutrition Dog Calming 90 Tablets

    Regular price €18,00 0,2 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €20,80
    You are saving: -€2,80
    0,2 € / 1ud
  •  
  • Pharmadiet Lactadiet Colostrum Dogs, 40X7,5 gr (300 gr)
    -7%

    Pharmadiet Lactadiet Colostrum Dogs, 40X7,5 gr (300 gr)

    Regular price €30,20 100,67 € / 1kg
    Sale price €30,20 Regular price €32,30
    You are saving: -€2,10
    100,67 € / 1kg
  •  
  • Pharmadiet Lactadiet Cats, 134X7,5 gr (1.005 gr)
    -13%

    Pharmadiet Lactadiet Cats, 134X7,5 gr (1.005 gr)

    Regular price €86,10 85,67 € / 1kg
    Sale price €86,10 Regular price €98,74
    You are saving: -€12,64
    85,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Lactadiet Cat Feeding Bottle, 120 ml
    -28% Promo FD

    Pharmadiet Lactadiet Cat Feeding Bottle, 120 ml

    Regular price €5,60 4,67 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €7,83
    You are saving: -€2,23
    4,67 € / 100ml
  • Pharmadiet Lactadiet Lactadiet Dog Bottle, 120 ml
    -17% Promo FD

    Pharmadiet Lactadiet Lactadiet Dog Bottle, 120 ml

    Regular price €5,60 4,67 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €6,74
    You are saving: -€1,14
    4,67 € / 100ml
  • Petuxe Preventive Shampoo 500 Ml
    -60%

    Petuxe Preventive Shampoo 500 Ml

    Regular price €7,50 1,5 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €18,75
    You are saving: -€11,25
    1,5 € / 100ml
  • Letikerate Lotion 200 ml
    -16%

    Letikerate Lotion 200 ml

    Regular price €16,50 8,25 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €19,69
    You are saving: -€3,19
    8,25 € / 100ml
  • Petuxe Preventive Spray 300 Ml
    -60%

    Petuxe Preventive Spray 300 Ml

    Regular price €6,10 2,03 € / 100ml
    Sale price €6,10 Regular price €15,11
    You are saving: -€9,01
    2,03 € / 100ml
  •  
  • Letigranada Shampoo 500 ml
    -5%

    Letigranada Shampoo 500 ml

    Regular price €19,10 3,82 € / 100ml
    Sale price €19,10 Regular price €20,11
    You are saving: -€1,01
    3,82 € / 100ml
  •  
  • Letigranada Shampoo 5L
    -8%

    Letigranada Shampoo 5L

    Regular price €130,50 2,61 € / 100ml
    Sale price €130,50 Regular price €141,36
    You are saving: -€10,86
    2,61 € / 100ml
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada Otological Cleaner 125 ml

    Regular price €13,10 10,48 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €15,58
    You are saving: -€2,48
    10,48 € / 100ml
  • Letigranada Cream 50 ml
    -5%

    Letigranada Cream 50 ml

    Regular price €12,20 24,4 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €12,84
    You are saving: -€0,64
    24,4 € / 100ml
  • Lenda Vetnature Dog Slimming & Sterilized , 2 kg
    -25%

    Lenda Vetnature Dog Slimming & Sterilized , 2 kg

    Regular price €15,00 0,75 € / 100gr
    Sale price €15,00 Regular price €19,90
    You are saving: -€4,90
    0,75 € / 100gr
  • Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml
    -31%

    Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml

    Regular price €17,70 3,54 € / 100ml
    Sale price €17,70 Regular price €25,53
    You are saving: -€7,83
    3,54 € / 100ml
  • Letigranada Lotion, 200 ml
    -7%

    Letigranada Lotion, 200 ml

    Regular price €18,50 9,25 € / 100ml
    Sale price €18,50 Regular price €19,83
    You are saving: -€1,33
    9,25 € / 100ml
  • Labyrinth Tasty Large 2X410Gr
    -33% Promo FD

    Labyrinth Tasty Large 2X410Gr

    Regular price €16,90 4,12 € / 100gr
    Sale price €16,90 Regular price €25,14
    You are saving: -€8,24
    4,12 € / 100gr
  • Littleone Guinea Pigs 2,3Kg
    -33%

    Littleone Guinea Pigs 2,3Kg

    Regular price €9,50 4,13 € / 1kg
    Sale price €9,50 Regular price €14,14
    You are saving: -€4,64
    4,13 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 2,3Kg
    -33%

    Littleone Rabbits 2,3Kg

    Regular price €9,90 4,3 € / 1kg
    Sale price €9,90 Regular price €14,85
    You are saving: -€4,95
    4,3 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 2,3Kg
    -26%

    Littleone Junior Rabbits 2,3Kg

    Regular price €9,30 4,04 € / 1kg
    Sale price €9,30 Regular price €12,53
    You are saving: -€3,23
    4,04 € / 1kg
  • Littleone Dwarf Hamsters 400Gr
    -41%

    Littleone Dwarf Hamsters 400Gr

    Regular price €2,10 5,25 € / 1kg
    Sale price €2,10 Regular price €3,54
    You are saving: -€1,44
    5,25 € / 1kg