Collection:

Dogs

  • Ferplast Gro 5806 Brush Double Cat Gro 5806 Brush Double
    -23%

    Ferplast Gro 5806 Brush Double Cat Gro 5806 Brush Double

    Regular price €11,10 53,37 € / 1kg
    Sale price €11,10 Regular price €14,46
    You are saving: -€3,36
    53,37 € / 1kg
  • Ferplast Cat Dog Brush Gro 5926
    -28%

    Ferplast Cat Dog Brush Gro 5926

    Regular price €6,20 56,36 € / 1kg
    Sale price €6,20 Regular price €8,60
    You are saving: -€2,40
    56,36 € / 1kg
  • Ferplast Dog Cat Brush Gro 5960 Trimmer Small
    -8%

    Ferplast Dog Cat Brush Gro 5960 Trimmer Small

    Regular price €19,80 185,05 € / 1kg
    Sale price €19,80 Regular price €21,58
    You are saving: -€1,78
    185,05 € / 1kg
  • Ferplast Dog Grooming Brush Gro 5968
    -26%

    Ferplast Dog Grooming Brush Gro 5968

    Regular price €7,70 83,7 € / 1kg
    Sale price €7,70 Regular price €10,35
    You are saving: -€2,65
    83,7 € / 1kg
  • Ferplast Rake Brush Dog Rake Cat Gro 5874
    -8%

    Ferplast Rake Brush Dog Rake Cat Gro 5874

    Regular price €14,40 121,01 € / 1kg
    Sale price €14,40 Regular price €15,68
    You are saving: -€1,28
    121,01 € / 1kg
  • Lenda Vetnature Dog Renal & Oxalate , 2 kg
    -24%

    Lenda Vetnature Dog Renal & Oxalate , 2 kg

    Regular price €15,10 0,76 € / 100gr
    Sale price €15,10 Regular price €19,90
    You are saving: -€4,80
    0,76 € / 100gr
  • Ferplast Chester 60 Bedding Beige
    -6%

    Ferplast Chester 60 Bedding Beige

    Regular price €81,70 43,07 € / 1kg
    Sale price €81,70 Regular price €87,35
    You are saving: -€5,65
    43,07 € / 1kg
  • Ferplast Chewa Boing Boing Dispenser Medium x1
    -5% Promo FD

    Ferplast Chewa Boing Boing Dispenser Medium x1

    Regular price €12,70 192,42 € / 1kg
    Sale price €12,70 Regular price €13,37
    You are saving: -€0,67
    192,42 € / 1kg
  • Ferplast Safety Belt
    -24% Promo FD

    Ferplast Safety Belt

    Regular price €16,00 119,4 € / 1kg
    Sale price €16,00 Regular price €20,98
    You are saving: -€4,98
    119,4 € / 1kg
  • Ferplast Dog Safety Belt Travel Belt Black
    -16% Promo FD

    Ferplast Dog Safety Belt Travel Belt Black

    Regular price €19,20 126,32 € / 1kg
    Sale price €19,20 Regular price €22,99
    You are saving: -€3,79
    126,32 € / 1kg
  • Lenda Vetnature Dog Renal & Oxalate , 10 kg
    -21%

    Lenda Vetnature Dog Renal & Oxalate , 10 kg

    Regular price €55,60 0,56 € / 100gr
    Sale price €55,60 Regular price €69,95
    You are saving: -€14,35
    0,56 € / 100gr
  • Ferplast Jolly Cushion 85 Black
    -29%

    Ferplast Jolly Cushion 85 Black

    Regular price €26,90 68,97 € / 1kg
    Sale price €26,90 Regular price €38,07
    You are saving: -€11,17
    68,97 € / 1kg
  • Lenda Vetnature Dog Mobility & Joint , 10 kg
    -15%

    Lenda Vetnature Dog Mobility & Joint , 10 kg

    Regular price €62,50 0,63 € / 100gr
    Sale price €62,50 Regular price €73,76
    You are saving: -€11,26
    0,63 € / 100gr
  • Ferplast Natural Leather Collar C 20 43 Black
    -21% Promo FD

    Ferplast Natural Leather Collar C 20 43 Black

    Regular price €10,40 176,27 € / 1kg
    Sale price €10,40 Regular price €13,17
    You are saving: -€2,77
    176,27 € / 1kg
  • Ferplast Natural Leather Collar C 25 45 Beige
    -24%

    Ferplast Natural Leather Collar C 25 45 Beige

    Regular price €13,40 191,43 € / 1kg
    Sale price €13,40 Regular price €17,60
    You are saving: -€4,20
    191,43 € / 1kg
  • Ferplast Daytona collar C20 43 Brown
    -21% Promo FD

    Ferplast Daytona collar C20 43 Brown

    Regular price €7,80 123,81 € / 1kg
    Sale price €7,80 Regular price €9,83
    You are saving: -€2,03
    123,81 € / 1kg
  • Ferplast Daytona Collar C25 45 Purple
    -21% Promo FD

    Ferplast Daytona Collar C25 45 Purple

    Regular price €10,50 102,94 € / 1kg
    Sale price €10,50 Regular price €13,32
    You are saving: -€2,82
    102,94 € / 1kg
  • Ferplast Daytona Collar C25 53 Brown
    -21% Promo FD

    Ferplast Daytona Collar C25 53 Brown

    Regular price €11,00 107,84 € / 1kg
    Sale price €11,00 Regular price €13,89
    You are saving: -€2,89
    107,84 € / 1kg
  • Ferplast Ergoflex Collar C18 33 Grey
    -19% Promo FD

    Ferplast Ergoflex Collar C18 33 Grey

    Regular price €15,30 193,67 € / 1kg
    Sale price €15,30 Regular price €18,91
    You are saving: -€3,61
    193,67 € / 1kg
  • Ferplast Ergoflex Collar C22 42 Orange
    -23% Promo FD

    Ferplast Ergoflex Collar C22 42 Orange

    Regular price €15,40 171,11 € / 1kg
    Sale price €15,40 Regular price €20,04
    You are saving: -€4,64
    171,11 € / 1kg
  • Lenda Vetnature Dog Leishmaniosis , 2 kg
    -20%

    Lenda Vetnature Dog Leishmaniosis , 2 kg

    Regular price €18,50 0,93 € / 100gr
    Sale price €18,50 Regular price €23,22
    You are saving: -€4,72
    0,93 € / 100gr
  • Lenda Vetnature Dog Leishmaniosis , 10 kg
    -16%

    Lenda Vetnature Dog Leishmaniosis , 10 kg

    Regular price €55,40 0,55 € / 100gr
    Sale price €55,40 Regular price €65,57
    You are saving: -€10,17
    0,55 € / 100gr
  • Ferplast Ergoflex Cat Collar C 12 22 Black
    -19% Promo FD

    Ferplast Ergoflex Cat Collar C 12 22 Black

    Regular price €6,90 300,0 € / 1kg
    Sale price €6,90 Regular price €8,51
    You are saving: -€1,61
    300,0 € / 1kg
  • Ferplast Ergofluo Collar C15 33 Blue
    -16% Promo FD

    Ferplast Ergofluo Collar C15 33 Blue

    Regular price €17,70 226,92 € / 1kg
    Sale price €17,70 Regular price €21,13
    You are saving: -€3,43
    226,92 € / 1kg
  • Ferplast Ergofluo Collar C15 33 Orange
    -16% Promo FD

    Ferplast Ergofluo Collar C15 33 Orange

    Regular price €17,70 226,92 € / 1kg
    Sale price €17,70 Regular price €21,13
    You are saving: -€3,43
    226,92 € / 1kg
  • Ferplast Ergofluo Collar C15 33 Pink
    -11%

    Ferplast Ergofluo Collar C15 33 Pink

    Regular price €17,00 217,95 € / 1kg
    Sale price €17,00 Regular price €19,13
    You are saving: -€2,13
    217,95 € / 1kg
  • Lenda Vetnature Dog Hepatic , 2 kg
    -24%

    Lenda Vetnature Dog Hepatic , 2 kg

    Regular price €16,30 0,82 € / 100gr
    Sale price €16,30 Regular price €21,50
    You are saving: -€5,20
    0,82 € / 100gr
  • Lenda Vetnature Dog Hepatic , 10 kg
    -16%

    Lenda Vetnature Dog Hepatic , 10 kg

    Regular price €55,40 0,55 € / 100gr
    Sale price €55,40 Regular price €65,57
    You are saving: -€10,17
    0,55 € / 100gr
  • Ferplast Collar Joy C15 25 Pink
    -26% Promo FD

    Ferplast Collar Joy C15 25 Pink

    Regular price €9,20 460,0 € / 1kg
    Sale price €9,20 Regular price €12,51
    You are saving: -€3,31
    460,0 € / 1kg
  • Ferplast Collar Lux C20 35 Red
    -22% Promo FD

    Ferplast Collar Lux C20 35 Red

    Regular price €12,55 313,75 € / 1kg
    Sale price €12,55 Regular price €16,16
    You are saving: -€3,61
    313,75 € / 1kg