Collection:

PLANTAPOL

  • Plantapol Maple Syrup Bottle 1L.
    -25%

    Plantapol Maple Syrup Bottle 1L.

    Regular price €44,55 4,46 € / 100ml
    Sale price €44,55 Regular price €59,69
    You are saving: -€15,14
    4,46 € / 100ml
  • Plantapol Soy Lecithin Ip 500Mg. 120Pearls
    -28% Promo FD

    Plantapol Soy Lecithin Ip 500Mg. 120Pearls

    Regular price €9,91 0,08 € / 1ud
    Sale price €9,91 Regular price €13,67
    You are saving: -€3,76
    0,08 € / 1ud
  • Plantapol Soy Lecithin Ip 1200Mg. 90Pearls
    -5% Promo FD

    Plantapol Soy Lecithin Ip 1200Mg. 90Pearls

    Regular price €12,45 0,14 € / 1ud
    Sale price €12,45 Regular price €13,11
    You are saving: -€0,66
    0,14 € / 1ud
  • Plantapol Junior Pol 20Amp.
    -33% Promo FD

    Plantapol Junior Pol 20Amp.

    Regular price €20,00 20,0 € / 1ud
    Sale price €20,00 Regular price €29,85
    You are saving: -€9,85
    20,0 € / 1ud
  • Plantapol Artichoke 100 Tablets
    -33%

    Plantapol Artichoke 100 Tablets

    Regular price €11,50 0,12 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,66
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Aloe-Sen-Frangula-Inulin 100 Tablets
    -30% Promo FD

    Plantapol Aloe-Sen-Frangula-Inulin 100 Tablets

    Regular price €12,00 0,12 € / 1ud
    Sale price €12,00 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,16
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Hypericum -Pasiflora-Azahar 100 Tablets
    -24% Promo FD

    Plantapol Hypericum -Pasiflora-Azahar 100 Tablets

    Regular price €14,40 0,14 € / 1ud
    Sale price €14,40 Regular price €18,88
    You are saving: -€4,48
    0,14 € / 1ud
  • Plantapol Royal Jelly Fresh 20Gr. (Refrigerated)
    -33% Promo FD

    Plantapol Royal Jelly Fresh 20Gr. (Refrigerated)

    Regular price €11,70 58,5 € / 100gr
    Sale price €11,70 Regular price €17,40
    You are saving: -€5,70
    58,5 € / 100gr
  • Plantapol Frequent Use Shampoo With Aloe Vera 250Ml.
    -27% Promo FD

    Plantapol Frequent Use Shampoo With Aloe Vera 250Ml.

    Regular price €6,60 2,64 € / 100ml
    Sale price €6,60 Regular price €9,03
    You are saving: -€2,43
    2,64 € / 100ml
  • Plantapol Milk Thistle 440Mg. 100 Tablets
    -33%

    Plantapol Milk Thistle 440Mg. 100 Tablets

    Regular price €11,50 0,12 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,66
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Ginger 600Mg. 60 Capsules
    -33% Promo FD

    Plantapol Ginger 600Mg. 60 Capsules

    Regular price €13,50 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Propoleo With Thyme And Vitamin C 90 Tablets Mast.
    -33% Promo FD

    Plantapol Propoleo With Thyme And Vitamin C 90 Tablets Mast.

    Regular price €13,50 0,15 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,59
    0,15 € / 1ud
  • Plantapol Sage + Mugwort 90 Tablets
    -35%

    Plantapol Sage + Mugwort 90 Tablets

    Regular price €13,10 0,15 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,99
    0,15 € / 1ud
  • Plantapol Cat's Claw 550Mg. 90 Tablets
    -36%

    Plantapol Cat's Claw 550Mg. 90 Tablets

    Regular price €12,80 0,14 € / 1ud
    Sale price €12,80 Regular price €20,09
    You are saving: -€7,29
    0,14 € / 1ud
  • Plantapol Super Xanthone Oil 10Ml.
    -26% Promo FD

    Plantapol Super Xanthone Oil 10Ml.

    Regular price €11,00 110,0 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €14,86
    You are saving: -€3,86
    110,0 € / 100ml
  • Plantapol Super C 90 Tablets Mast.
    -33% Promo FD

    Plantapol Super C 90 Tablets Mast.

    Regular price €11,50 0,13 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,66
    0,13 € / 1ud
  • Plantapol Linopal Complex 400Gr.
    -37%

    Plantapol Linopal Complex 400Gr.

    Regular price €17,80 4,45 € / 100gr
    Sale price €17,80 Regular price €28,27
    You are saving: -€10,47
    4,45 € / 100gr
  • Plantapol N-In Plus 60 Capsules
    -27% Promo FD

    Plantapol N-In Plus 60 Capsules

    Regular price €35,20 0,59 € / 1ud
    Sale price €35,20 Regular price €48,00
    You are saving: -€12,80
    0,59 € / 1ud
  • Plantapol Kids B6 125Ml.
    -27%

    Plantapol Kids B6 125Ml.

    Regular price €24,50 19,6 € / 100ml
    Sale price €24,50 Regular price €33,62
    You are saving: -€9,12
    19,6 € / 100ml
  • Plantapol Oxi Hp Plus 60 Capsules
    -31%

    Plantapol Oxi Hp Plus 60 Capsules

    Regular price €45,60 0,76 € / 1ud
    Sale price €45,60 Regular price €66,55
    You are saving: -€20,95
    0,76 € / 1ud
  • Plantapol Oxi Penta Plus 60 Capsules
    -30% Promo FD

    Plantapol Oxi Penta Plus 60 Capsules

    Regular price €47,50 0,79 € / 1ud
    Sale price €47,50 Regular price €67,92
    You are saving: -€20,42
    0,79 € / 1ud
  • Plantapol Adipol (African Mango,Green Tea,Chromium) 60 Capsules
    -5%

    Plantapol Adipol (African Mango,Green Tea,Chromium) 60 Capsules

    Regular price €21,50 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €22,63
    You are saving: -€1,13
    0,36 € / 1ud
  • Plantapol Facial Scrub (Tea Tree) 150Ml.
    -26% Promo FD

    Plantapol Facial Scrub (Tea Tree) 150Ml.

    Regular price €9,80 6,53 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €13,33
    You are saving: -€3,53
    6,53 € / 100ml
  • Plantapol Olive & Almond Oil Bath Gel 750Ml.
    -27%

    Plantapol Olive & Almond Oil Bath Gel 750Ml.

    Regular price €5,60 0,75 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €7,64
    You are saving: -€2,04
    0,75 € / 100ml
  • Plantapol Aloe Vera Bath Gel 750Ml.
    -27%

    Plantapol Aloe Vera Bath Gel 750Ml.

    Regular price €5,60 0,75 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €7,64
    You are saving: -€2,04
    0,75 € / 100ml
  • Plantapol Reishi + Acerola 110 Capsules
    -33% Promo FD

    Plantapol Reishi + Acerola 110 Capsules

    Regular price €32,10 0,29 € / 1ud
    Sale price €32,10 Regular price €47,92
    You are saving: -€15,82
    0,29 € / 1ud
  • Plantapol Memopol Plus 30Amp.
    -35%

    Plantapol Memopol Plus 30Amp.

    Regular price €26,00 26,0 € / 1ud
    Sale price €26,00 Regular price €39,81
    You are saving: -€13,81
    26,0 € / 1ud
  • Plantapol Kids Complex 250Ml.
    -25% Promo FD

    Plantapol Kids Complex 250Ml.

    Regular price €26,00 10,4 € / 100ml
    Sale price €26,00 Regular price €34,54
    You are saving: -€8,54
    10,4 € / 100ml
  • Plantapol Ph Basic 60 Capsules
    -35%

    Plantapol Ph Basic 60 Capsules

    Regular price €13,10 0,22 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €20,11
    You are saving: -€7,01
    0,22 € / 1ud
  • Plantapol N-Linf 60 Capsules
    -27% Promo FD

    Plantapol N-Linf 60 Capsules

    Regular price €25,60 0,43 € / 1ud
    Sale price €25,60 Regular price €35,14
    You are saving: -€9,54
    0,43 € / 1ud