Collection:

PLANTAPOL

  • Plantapol Natural Lavender Soap 100Gr.
    -31%

    Plantapol Natural Lavender Soap 100Gr.

    Regular price €2,20 2,2 € / 100gr
    Sale price €2,20 Regular price €3,19
    You are saving: -€0,99
    2,2 € / 100gr
  • Plantapol Green Coffee Plus (Green Coffee) Liquid 500Ml.
    -30% Promo FD

    Plantapol Green Coffee Plus (Green Coffee) Liquid 500Ml.

    Regular price €25,75 5,15 € / 100ml
    Sale price €25,75 Regular price €36,79
    You are saving: -€11,04
    5,15 € / 100ml
  • Plantapol Drenaspol With Stevia 500Ml.
    -37% Promo FD

    Plantapol Drenaspol With Stevia 500Ml.

    Regular price €23,20 4,64 € / 100ml
    Sale price €23,20 Regular price €36,79
    You are saving: -€13,59
    4,64 € / 100ml
  • Plantapol Panax Reale Plus (Jelly-Ginseng-Vit. C) 20Amp.
    -33% Promo FD

    Plantapol Panax Reale Plus (Jelly-Ginseng-Vit. C) 20Amp.

    Regular price €20,90 20,9 € / 1ud
    Sale price €20,90 Regular price €31,12
    You are saving: -€10,22
    20,9 € / 1ud
  • Plantapol N-Joy 30 Capsules
    -21% Promo FD

    Plantapol N-Joy 30 Capsules

    Regular price €26,40 0,88 € / 1ud
    Sale price €26,40 Regular price €33,28
    You are saving: -€6,88
    0,88 € / 1ud
  • Plantapol Aloe-Monohi Tahiti-Karite Hand Cream 75Ml.
    -26% Promo FD

    Plantapol Aloe-Monohi Tahiti-Karite Hand Cream 75Ml.

    Regular price €7,20 9,6 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €9,70
    You are saving: -€2,50
    9,6 € / 100ml
  • Plantapol Rdsc Plus Lion's Mane + Rose Hips 60 Capsules
    -33% Promo FD

    Plantapol Rdsc Plus Lion's Mane + Rose Hips 60 Capsules

    Regular price €37,90 0,63 € / 1ud
    Sale price €37,90 Regular price €56,57
    You are saving: -€18,67
    0,63 € / 1ud
  • Plantapol Vitamin D3 2000Ui 90 Tablets Mast.
    -29% Promo FD

    Plantapol Vitamin D3 2000Ui 90 Tablets Mast.

    Regular price €16,20 0,18 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €22,85
    You are saving: -€6,65
    0,18 € / 1ud
  • Plantapol Ketone Raspberry Forte 600 60 Capsules
    -25% Promo FD

    Plantapol Ketone Raspberry Forte 600 60 Capsules

    Regular price €29,80 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,80 Regular price €39,89
    You are saving: -€10,09
    0,5 € / 1ud
  • Plantapol Super Xanthone Oil 50Ml.
    -30% Promo FD

    Plantapol Super Xanthone Oil 50Ml.

    Regular price €33,40 66,8 € / 100ml
    Sale price €33,40 Regular price €47,47
    You are saving: -€14,07
    66,8 € / 100ml
  • Plantapol Guarapol Plus 20Amp
    -29% Promo FD

    Plantapol Guarapol Plus 20Amp

    Regular price €21,99 21,99 € / 1ud
    Sale price €21,99 Regular price €31,12
    You are saving: -€9,13
    21,99 € / 1ud
  • Plantapol Soya Lecithin 400Gr. Mg Bag
    -36%

    Plantapol Soya Lecithin 400Gr. Mg Bag

    Regular price €12,50 3,13 € / 100gr
    Sale price €12,50 Regular price €19,64
    You are saving: -€7,14
    3,13 € / 100gr
  • Plantapol F Transfer 1 80 Capsules
    -17% Promo FD

    Plantapol F Transfer 1 80 Capsules

    Regular price €32,60 0,41 € / 1ud
    Sale price €32,60 Regular price €39,19
    You are saving: -€6,59
    0,41 € / 1ud
  • Plantapol Rose Hip Oil 50ml.
    -26% Promo FD

    Plantapol Rose Hip Oil 50ml.

    Regular price €18,20 36,4 € / 100ml
    Sale price €18,20 Regular price €24,62
    You are saving: -€6,42
    36,4 € / 100ml
  • Plantapol Wheat Germ Bath Gel + Honey 750ml.
    -27%

    Plantapol Wheat Germ Bath Gel + Honey 750ml.

    Regular price €5,60 0,75 € / 100ml
    Sale price €5,60 Regular price €7,64
    You are saving: -€2,04
    0,75 € / 100ml
  • Plantapol Aloe Vera Body Milk 400Ml.
    -18% Promo FD

    Plantapol Aloe Vera Body Milk 400Ml.

    Regular price €11,40 2,85 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €13,94
    You are saving: -€2,54
    2,85 € / 100ml
  • Plantapol Glutamine 720 90 Capsules
    -31% Promo FD

    Plantapol Glutamine 720 90 Capsules

    Regular price €19,80 0,22 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €28,82
    You are saving: -€9,02
    0,22 € / 1ud
  • Plantapol Coral Ph 60 Capsules
    -38% Promo FD

    Plantapol Coral Ph 60 Capsules

    Regular price €17,50 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €28,36
    You are saving: -€10,86
    0,29 € / 1ud
  • Plantapol Valerian 100 Tablets
    -22% Promo FD

    Plantapol Valerian 100 Tablets

    Regular price €12,52 0,13 € / 1ud
    Sale price €12,52 Regular price €16,13
    You are saving: -€3,61
    0,13 € / 1ud
  • Plantapol Krill Oil Antarctic Krill Oil 60Pearls
    -34% Promo FD

    Plantapol Krill Oil Antarctic Krill Oil 60Pearls

    Regular price €29,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €45,39
    You are saving: -€15,49
    0,5 € / 1ud
  • Plantapol Maca 90 Tablets
    -35%

    Plantapol Maca 90 Tablets

    Regular price €13,10 0,15 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,99
    0,15 € / 1ud
  • Plantapol Dandelion 550Mg. 90 Tablets
    -29% Promo FD

    Plantapol Dandelion 550Mg. 90 Tablets

    Regular price €14,20 0,16 € / 1ud
    Sale price €14,20 Regular price €20,09
    You are saving: -€5,89
    0,16 € / 1ud
  • Plantapol Echinacea+Propoleo+Vit. C 60 Chewable Tablets
    -28% Promo FD

    Plantapol Echinacea+Propoleo+Vit. C 60 Chewable Tablets

    Regular price €13,50 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,50 Regular price €18,88
    You are saving: -€5,38
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Royal Jelly 565Mg. 60Chewable Tablets
    -29% Promo FD

    Plantapol Royal Jelly 565Mg. 60Chewable Tablets

    Regular price €14,24 14,24 € / 1ud
    Sale price €14,24 Regular price €20,09
    You are saving: -€5,85
    14,24 € / 1ud
  • Plantapol Liquid Hand Soap Tea Tree 300Ml.
    -26% Promo FD

    Plantapol Liquid Hand Soap Tea Tree 300Ml.

    Regular price €6,40 2,13 € / 100ml
    Sale price €6,40 Regular price €8,65
    You are saving: -€2,25
    2,13 € / 100ml
  • Plantapol Black Garlic Plus 45 Capsules
    -33%

    Plantapol Black Garlic Plus 45 Capsules

    Regular price €15,90 0,35 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €23,70
    You are saving: -€7,80
    0,35 € / 1ud
  • Plantapol Fat Trapper 45 Capsules
    -30% Promo FD

    Plantapol Fat Trapper 45 Capsules

    Regular price €25,75 0,57 € / 1ud
    Sale price €25,75 Regular price €36,79
    You are saving: -€11,04
    0,57 € / 1ud
  • Plantapol Vitamin C Plus 1000 60 Tablets
    -33%

    Plantapol Vitamin C Plus 1000 60 Tablets

    Regular price €13,70 0,23 € / 1ud
    Sale price €13,70 Regular price €20,37
    You are saving: -€6,67
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Oxi-Permalin 60 Capsules
    -24% Promo FD

    Plantapol Oxi-Permalin 60 Capsules

    Regular price €50,77 0,85 € / 1ud
    Sale price €50,77 Regular price €66,55
    You are saving: -€15,78
    0,85 € / 1ud
  • Plantapol Natural Balance 30 Capsules
    -31% Promo FD

    Plantapol Natural Balance 30 Capsules

    Regular price €21,10 0,7 € / 1ud
    Sale price €21,10 Regular price €30,73
    You are saving: -€9,63
    0,7 € / 1ud