Collection:

Natural probiotics and prebiotics

  • Bromatech Enterelle Plus , 24 sachets
    -23%

    Bromatech Enterelle Plus , 24 sachets

    Regular price €19,10 0,8 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,75
    You are saving: -€5,65
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus 12 Capsules , 12 capsules
    -26%

    Bromatech Enterelle Plus 12 Capsules , 12 capsules

    Regular price €10,10 0,84 € / 1ud
    Sale price €10,10 Regular price €13,71
    You are saving: -€3,61
    0,84 € / 1ud
  • Bromatech Serobioma , 24 capsules
    -12%

    Bromatech Serobioma , 24 capsules

    Regular price €21,20 0,88 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €24,11
    You are saving: -€2,91
    0,88 € / 1ud
  • Cfn Sodig, 60 Capsules
    -20% Promo FD

    Cfn Sodig, 60 Capsules

    Regular price €18,10 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,10 Regular price €22,61
    You are saving: -€4,51
    0,3 € / 1ud
  • Cinfa Ns Florabiotic 30 capsules
    -9% Promo FD

    Cinfa Ns Florabiotic 30 capsules

    Regular price €18,50 0,62 € / 1ud
    Sale price €18,50 Regular price €20,25
    You are saving: -€1,75
    0,62 € / 1ud
  • Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets
    -30%

    Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets

    Regular price €16,00 0,53 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €22,75
    You are saving: -€6,75
    0,53 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules
    -23% Promo FD

    Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules

    Regular price €62,30 0,35 € / 1ud
    Sale price €62,30 Regular price €80,98
    You are saving: -€18,68
    0,35 € / 1ud
  • Integralia Lactobacillus Plus, 60 Capsules
    -13% Promo FD

    Integralia Lactobacillus Plus, 60 capsules

    Regular price €14,50 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,50 Regular price €16,71
    You are saving: -€2,21
    0,24 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes
    -16%

    Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes

    Regular price €10,50 1,75 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €12,53
    You are saving: -€2,03
    1,75 € / 1ud
  • Margan Floraintest, 30 Capsules
    -12% Promo FD

    Margan Floraintest, 30 Capsules

    Regular price €18,00 0,6 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €20,53
    You are saving: -€2,53
    0,6 € / 1ud
  • Margan Sibosan , 30 capsules
    -11%

    Margan Sibosan , 30 capsules

    Regular price €35,60 1,19 € / 1ud
    Sale price €35,60 Regular price €39,94
    You are saving: -€4,34
    1,19 € / 1ud
  • Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 Sticks
    -37%

    Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 Sticks

    Regular price €8,80 0,88 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €14,04
    You are saving: -€5,24
    0,88 € / 1ud
  • NS Cispren Forte 6 Sachets
    -8% Promo FD

    NS Cispren Forte 6 Sachets

    Regular price €12,40 2,07 € / 1ud
    Sale price €12,40 Regular price €13,45
    You are saving: -€1,05
    2,07 € / 1ud
  • BGP OP 2x30 capsules
    -24%

    BGP OP 2x30 capsules

    Regular price €46,70 0,78 € / 1ud
    Sale price €46,70 Regular price €61,36
    You are saving: -€14,66
    0,78 € / 1ud
  • Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes
    -22%

    Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes

    Regular price €32,30 1,08 € / 1ud
    Sale price €32,30 Regular price €41,19
    You are saving: -€8,89
    1,08 € / 1ud
  • Prodefen Drops, 7 ml
    -25%

    Prodefen Drops, 7 ml

    Regular price €11,50 164,29 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €15,40
    You are saving: -€3,90
    164,29 € / 100ml
  • Sakai Intecol , 220 gr
    -14% Promo FD

    Sakai Intecol , 220 gr

    Regular price €16,40 7,45 € / 100gr
    Sale price €16,40 Regular price €18,96
    You are saving: -€2,56
    7,45 € / 100gr
  • Salvat Megalevure 10 Sticks
    -17%

    Salvat Megalevure 10 Sticks

    Regular price €10,90 1,09 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €13,11
    You are saving: -€2,21
    1,09 € / 1ud
  • Teoliance Hpi 60 30 capsules
    -16% Promo FD

    Teoliance Hpi 60 30 capsules

    Regular price €37,70 1,26 € / 1ud
    Sale price €37,70 Regular price €44,69
    You are saving: -€6,99
    1,26 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 14 sachets
    -13%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 14 sachets

    Regular price €25,80 1,84 € / 1ud
    Sale price €25,80 Regular price €29,68
    You are saving: -€3,88
    1,84 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets
    -20%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets

    Regular price €48,00 1,71 € / 1ud
    Sale price €48,00 Regular price €59,99
    You are saving: -€11,99
    1,71 € / 1ud
  • Lactoflora Restore 20 capsules
    -12%

    Lactoflora Restore 20 capsules

    Regular price €18,50 0,93 € / 1ud
    Sale price €18,50 Regular price €21,04
    You are saving: -€2,54
    0,93 € / 1ud
  • Bioralsuero Probiotic Neutral 2 x 330 ml
    -12% Promo FD

    Bioralsuero Probiotic Neutral 2 x 330 ml

    Regular price €10,40
    Sale price €10,40 Regular price €11,87
    You are saving: -€1,47
  • Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets
    -10%

    Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets

    Regular price €14,30
    Sale price €14,30 Regular price €15,93
    You are saving: -€1,63
  • Ordesa Dhavit, 30 ml
    -24%

    Ordesa Dhavit, 30 ml

    Regular price €20,60 68,67 € / 100ml
    Sale price €20,60 Regular price €27,16
    You are saving: -€6,56
    68,67 € / 100ml
  • Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g
    -19%

    Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g

    Regular price €9,60 91,43 € / 100gr
    Sale price €9,60 Regular price €11,78
    You are saving: -€2,18
    91,43 € / 100gr
  • Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children
    -19%

    Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children

    Regular price €10,30 0,52 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €12,69
    You are saving: -€2,39
    0,52 € / 1ud
  • BABYBIANE Infant Drops 30ml
    -18%

    BABYBIANE Infant Drops 30ml

    Regular price €15,30 51,0 € / 100ml
    Sale price €15,30 Regular price €18,76
    You are saving: -€3,46
    51,0 € / 100ml
  • Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M
    -12% Promo FD

    Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M

    Regular price €41,20 41,2 € / 1ud
    Sale price €41,20 Regular price €46,96
    You are saving: -€5,76
    41,2 € / 1ud
  • Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules
    -19%

    Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules

    Regular price €27,20 0,91 € / 1ud
    Sale price €27,20 Regular price €33,39
    You are saving: -€6,19
    0,91 € / 1ud